Britney vs. Christina; The Duel Continues

1 Temmuz 2006 Cumartesi
Britney mi Christina mı? Geçtiğimiz yedi yıl boyunca bu soru, kuşağımızın en seksi pop yıldızlarından ikisini sorgulayan çok sayıda insan tarafından sayısız kez dile getirildi. Karşılaştırma kaçınılmazdı: her ikisi de başladıklarında neredeyse hiç yasal olmayan sarışınlardı, her ikisi de bekar bekar single'ı serbest bıraktı ve her ikisi de 90'ların sonlarında (Carson Daly'ye rağmen) TRL'ye girdiler ve savaş daha da alevlendi.

Savaşa girdik. Yıllar boyunca genel fikir birliği ileri geri salladı. İlk başta, Britney hafif kenarı tutan oldukça hoş bir karışımdı. Sonra, Brit yılanlarla dans etmeye ve Madonna ile sevişmeye başladıkça, net olarak kazanan taçlandı. Christina'nın ömür boyu ikinci bir yer kaplamasına mahkum olduğu anlaşılıyordu. Ama sonra bir şey oldu. Buna Kevin Federline diye bir şey diyelim.

Bu iyi bir haber değil ama Britney onun yedek dansçısıyla evlendiğinden bir dönüşüm gerçekleştirdi - kız epik bir düşüş yaşadı. Bu arada, Christina kendini yeniden keşfetti ve her zamankinden daha ateşliydi. Son zamanlarda her ikisi de dergilerde çıplak poz verdi. Evet, Britney yine hamile ve Christina hala değil. İkisi de çıplak olmayı seçti.
Yorumlar
Yorum Gönder