Ana Sayfa Tekrar Blog Oldu!

19 Kasım 2006 Pazar
Selaam. İnanın blog yazmayı özlemişim. Uzun süredir site foruma dönmüştü. Bunun nedenini kimse anlamadı ama anlamanız için anlatıcağım, Brit ile haberler ve dedikodular çok fazla oluyor. Ben bu dedikoduları ve haberleri size iletmek istiyorum ama çok çok işlem gerektiriyor. Ve sürekli doğruluğunu araştırıp yayınlamaya özen gösteriyorum. Doğruluğundan emin değilsem zaten rumor işareti koyuyorum. Bunun için Metallica Türkiye sitesi gibi bir forum yaratmanın daha mantıklı olacağını düşünmüştüm böylece herkes istediği haberi paylaşacak ve sürekli gündeme gelen konular hakkında konuşulacaktı ve site daha samimi bir hal alacaktı. İnsanlar birbiriyle konuşabilecek, yazışabilecek ve haberleri tartışabilecekti. Bu süre zarfında galeri neredeyse eski haline döndü. Ama artık forumu kapatmanın vaktinin geldiğini düşünüyorum. Korkmayın, forum yerinde kalacak. Sadece BatuhansLand'a girdiğinizde, forum değil blogla karşılaşacaksınız tekrardan. :)

Batuhans Land son birkaç aydır çok büyüdü ve sizlere, ziyaretçilere teşekkür ediyorum. Emin olun bu site siz olmadan devam etmezdi, daha ilk galerim çöktüğünde siteyi direk kapatırdım. Umarım sizler yeni düzeni seversiniz ve sıkılmazsınız. Çünkü yepyeni bölümler açtım, Lyrics yani şarkı sözleri. Burada bir kaç şarkının şarkı sözü çevirisi vs var. Bomt, Opidia Britney, In the zone, greatest hits gibi albümlerdeki çoğu şarkı sözünü ve çevirisini paylaştım. Tamamının çevirisi bana ait. 

Blogdan foruma geçtiğimizde en son cadılar bayramını kutlamışız. Burası Britney, Jesse ve onların çevresi ile alakalı en iyi kaynaklardan biri ve hep öyle kalacak çünkü asla pes etmeyeceğim. Ve blog yazmaya devam edeceğim. Artık kafam sıkıldığındada bir şeyler karalayacağım tutesboxers gibi. 

Temaya gelecek olursak güncel fotoğrafların daha iyi duracağını düşündüm yani Bartuğ (AdorableAvril) böyle daha iyi olacağını söyledi. O yüzden daha önce paylaştığım fotoğraflarla yaptım. Bu arada elbetteki eski galeri linkleri değişti. Temada kullandığım fotoğraflar, galeride mevcut. Sitemde eğlenmeniz dileğiyle.
Britney Spears ve Jesse Mccartney ile ilgili son güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.
Batuhan
Yorumlar
Yorum Gönder