I won't post the pictures...

30 Kasım 2006 Perşembe
Britney'nin özel bölgelerinin çekildiği fotoğrafları galeriye kaliteli ve sansürsüz koymadığımdan dolayı çıldıran insanlara gerçekten şaşırıyorum. Bu fotoğrafları asla sitemde göremeyeceksiniz. Uzun zamandır fotoğrafları galeriye koyup koymama konusunda kararsızdım, kararsızdım çünkü burası Britney'nin bir fan sitesi ve her fotoğrafı galerimde olmalı. 
Ancak koymama kararı aldım çünkü o 2 tane çocuk annesi, cahil ve saygısız paparazzi tarafından çekilen fotoğrafları görmenin gerekliliğini görmüyorum. Eğer hala onları kontrol etmek istiyorsanız, diğer pek çok site (çok fazla saygı göstermediklerini düşünüyorum) onları zaten yayınladı. Yani evet, bu kadar.
English:
I find it surprising that some people are mad because I decided to not post the latest hq & unsencored pictures of Britney's private parts being completely exposed.
She's a mother of 2 now and anyway, I don't see the necessarity of seeing the photos which were taken by ignorant and disrespectful paparazzi. If you still want to check them out, a lot of other sites (I think they don't show much respect) posted them already. So yeah, that's it. 
Yorumlar
Yorum Gönder