Happy birthday Britney!

2 Aralık 2006 Cumartesi
Britney'in bugün 25 yaşında olduğuna inanmak gerçekten zor. O kadar genç ama yine de çok başarılı oldu. O dünyaya ilham verdi, sevgi verdi ve aynı zamanda, inancınız ve azminiz varsa, hayallerin gerçekleştiğini herkese kanıtladı. Herkesin, yeryüzünden bir kadının tepede olabileceği gerçeğini kabul etmediği doğrudur.Britney, seninle takılabildiğin bir kızdı, herkes gibiydi...Ve sonra hayallerini gerçekleştirdi, dünya turları, reklamlar vs. Evet, şimdi 25 yaşında. 2 küçük erkek çocuğu doğurdu ve kendi başına bakıyor. O artık tamamen bir yetişkin.

Bırakın onu bunu, artık o küçük bir kız değil. Onun hayranları onunla birlikte, her adımını izlediler, onun performanslarını, hayatını izlediler ve onla birlikte büyüdüler.

From the bottom of my heart, happy birthday Britney <3 Kim olduğunu unutmadığın ve hep kendin gibi kaldığın için sana teşekkür ederim.Seni gerçekten önemseyen insanlar her zaman yanında olacaklar. Düşündüğün herşeyi yap ve başar!

English:
It's actually hard to believe that Britney turns 25 today. She's so young but yet, she has accomplished so much. She gave the world inspiration, love and she also proved everyone that dreams do come true if you have faith and dedication. It's true that not everyone accepts the fact that a down-to-earth woman can be on top. Britney is just the girl you wish you could hang out with... And then, the day after, she kicks off another major world tour or something. Yes, she is now 25 years old. She gave birth 2 little baby boys and and she's going on her own. She has now fully entered adulthood.

It's true, after all, that she's not a little girl anymore. Her fans have, with her, gone every step of the way, following their idol and also evolving with her through these years.

From the bottom of my heart, happy birthday Britney <3 Thank you for being who you are and staying true to yourself. People who really care for you will always be there. Keep doing your thing girl! 
Yorumlar
Yorum Gönder