Kevin & Joe Albüm hakkında konuştu!

10 Şubat 2012 Cuma
Joe Jonas & Kevin Jonas Albüm Hakkında Konuştu!
Kevin Jonas ve Joe Jonas'ın Rock The Vote'ya dün akşam katıldığını duyurmuştuk. Çarşamba günü yapılan ilk oylamada Nathew Musferp 1.liği kaptı. Bunun yanı sıra, Joe ve Kevin yeni albümleri için konuştular. Çeşitli söylentiler olsada, 1 hafta çalışmadan uzak olduklarını söylediler. Kevin ise: ''Biz daha yeni yeni başlıyoruz. Aklımızdan geçen şarkıları yazmak bunları uydurmak için bolca vakit elbette var!'' dedi. 
Bizim bu hafta albüm izni istedik, doğrulanınca kayıtlara başlayacağız. 

Joe ise şöyle ekledi : ''Önümüzdeki bir kaç hafta içinde çalışmalara hıp hızlı başlayacağız. Yeni fikirlerimiz var. Bunları bu albüm üstünde kullanacağız. Bir kaç aya tamamlamış olacağız.Albümün hızlı tamamlanacağından eminiz. Ve biz hızlı olması için elimizden geleni yapıyoruz!''

Bazı sayfalar, albümün kayıt edildiğini vs. sallamışlar. Bizse bunu kendimiz çevirdik. Tek yayınlanan albüm hakkında haber bu. Yalan yok, isterseniz video ilede kanıtlayalım.

Jonas Magazine Facebook sayfası bence birşeyler uydurmadan önce, bunları çevirebilen insanların olduğunuda unutmayın. Biraz akıllı davranın. 
Yorumlar
Yorum Gönder