Kaslı/Çelik Bir Gövdeye Sahip Olmak İçin 10 Adım!

29 Kasım 2013 Cuma
Hepimiz kaslı bir vücudumuz olsun istiyoruz. Hedefinize ulaşmak için neler yapıyorsunuz? İstediğiniz gibi bir vücuda ulaşmanızı sağlayacak 10 adımı araştırdım ve sizler için bu listeyi hazırladım. Sizlerinde bilgi ve önerisi varsa yorum yapıp bana ulaşabilirsiniz.
Resim kaynağı : Getty Images 
Yeni yıla girmeye başladığımızda yeni kararlar alırız değil mi? Bunların arasında kas çalışmak, vücuda şekil vermekte varsa bu yazı tam sizler için.
SUYUN ALTINDA:
Eğer spor uygulamalarınızın arasında yüzmek veya su egzersizleri varsa diğer ortamların aksine suyun 12 kat daha fazla dirence sahiptir. Su darbeleri yapmak daha zordur, ağrı ve kas yaralanmalarına endişelenmeyin. İki temel hareket vardır.

1.Kardiyo : Sprint dizlerinizi kaldırarak ellerinizi ve kollarınızı salıncak şekline alın. Her fırsatta gitme ve geri gelmeyi deneyin. Bunları 1 dakika uygulayın.

2.Dayanıklılık : Havuza dönük durun. Ellerinizle kollarınızı eşit aralıklarla denk getirmeye çalışın. Daha sonra su üstünde kendinizi olabildiğince rahat bırakın. Kalçanız ve bacaklarınızı kullanarak kendinizi itin. Bunu 1 dakika gibi bir süre tekrarlayın.

Rutinas de ejercicio


Yorumlar
Yorum Gönder