Neden Paris Hilton'u Artık Görmüyoruz?

22 Şubat 2018 Perşembe
Paris Hilton, bir zamanlar Amerika'nın, Hollywood'un ve belkide dünyanın en zenginlerinden biriydi. Sosyete denilince dünyaca akla gelen ilk isimlerden biri olurdu. Onu seviyordunuz veya sevmiyordunuz, ancak her yerde olduğundan yüzünü görmek zorundaydınız. 5 sezonluk TV programından sonra, bir çok ünlü onun peşinden gitti. Kim Kardashian, Lindsay Lohan, Nicole Riche gibi pek çok isim Paris Hilton gibi bir TV programı başlattı. Hatta Paris Hilton'un seks kasedinin çıkmasından sonra pek çok ünlünün seks kasedinde artış görüldü. Peki onun spot ışığı neden artık yanmıyor? Onun ismini neden hiçbir yerde görmüyor yada duymuyoruz? Paris pek çok iş yaptı, Moda, Müzik, Makyaj, DJ, İş Kadını, Magazin figürü ve daha fazlası...
Paris 2011'de Piers Morgan'a verdiği röpörtajında seks kasedinin ortalığa saçılması hakkında şunu söylemişti.
İnsanlar bana baktıklarında, aşık olduğum biriyle bir gecemi hatırlıyor. İnsanlar benim başıma gelen bu olay yüzünden ''Ah, o bir sürtük.'' diyor. Ve bu oldukça zor çünkü hayatımın geri kalanını bununla yaşamak zorundayım, çocuğuma bunu açıklamak zorundayım. Hayatımı değiştiren bir şey ancak ne yazık ki, onu silemem.
Hilton eski poker oyuncusu erkek arkadaşı Rick Salomon'u ihanetle suçluyor. Ve görüntüleri para karşılığında magazine sızdırdığını söylüyor.  2015 yılında Telegraph'a verdiği röpörtajda şundan bahsetmişti.
Bu yıkıcıydı çünkü çok uzun zamandır birlikte olduğum biriydi ve ona aşıktım. Daha sonra hiçbir erkeğe güvenilmeyeceğini öğrendim. Bu yapılan küçük bir kız için acı bir şeydi. Çok gençtim ve benim hatam değildi.
Bu kaset New York dergisine göre 19 yaşında çekilmişti...
Paris'i asıl bitiren şey belkide çoğu hayranını kızdıracak söylemleriydi. Radar Online dergisi Paris Hilton'un bir takside gizlice kaydedilmiş bir ses kaydını yayınladı. 2012'de çıkan bu skandal, Eşcinsellerin gözdesi olan Paris'i belkide tahtından etti. Kayıtta, Paris bir takside yolculuk yapıyor ve muhabbet ediyor. Ancak bu muhabbet gerçekten rahatsız ediyor.
Paris, kayıtta şunları söylüyor.
Çoğu gay erkekten tiksiniyorum. Çoğu gay erkek muhtemelen AIDS virüsü taşıyor. Eşcinseller dünyadaki en azgın insanlar. İğrençler. Eşcinsel bir adam olsaydım çok korkardım, muhtemelen AIDS'ten ölürsün...
Bu skandal halka sunulduğunda Paris ve ekibi internet sitesinde şöyle bir metin paylaştı. ''Paris Hilton'un bu yorumları toplumu derinden sarsan ve tehdit eden bir hastalık ile ilgili. Paris, korunmadan ilişkiye giren insanlardan bahsediyordu. Konuşmayı kaydeden ve basına sızdıran taksici, konuşmanın sadece bir kısmını yayınlamış. Taksici, internette duyduğu Aids olan bir gay hakkında sohbet başlattı. Paris'te bu şekil bir ilişki hakkında yorumda bulundu. Paris Hilton bu konuşmada dünyadaki tüm gayleri kastetmedi. Hiçbiri hakkında aşağılayıcı yorumda bulunmadı.Paris Hilton, eşcinsel topluluğun büyük bir destekçisidir ve asla kimsenin cinsel yönelimi hakkında herhangi bir olumsuz beyanda bulunmamıştır.''

Tabiki onun ününün azalmasına buda yardımcı oldu ancak daha önce yaptığı pek çok açıklamada başını ağrıttı. Henüz 18 yaşındayken siyahi erkekler hakkında ırkçı bir açıklamada bulundu.
Siyahi bir erkek ile birlikte olmak istemezdim. Muhtemelen ona dokunamazdım, bu çok iğrendirici. Siyah tenli adamlara dayanamıyorum.


 Para kazanmak ve ismini daha fazla duyurmak için çok sayıda parfüm üretti. Çoğu parfüm şirketini ve insanları çok bilmişliğiyle sinirlendirdi. Paris bu parfümleriyle halkın ne istediğini bildiğini ve dünyadaki en iyi kokuyu kendinin ürettiğini söyleyen büyük sözler sarf etti.

Çektiği fimler ise büyük bir kesim tarafından beğenilmedi ve alay konusu oldu. Bir çok dergi filmin dünyadaki en iğrenç filmlerden biri olduğunu yazdı. En çok yerden yere vurulan filmi ise üstte paylaştığım ''The Hottie and The Nottie'' filmi. Yanlış hatırlamıyorsam, bunun için birde müzik video klibi yayımlanmıştı.
Bir dönem DJ'lik ile ilgilendi. Ancak bu kariyerini olumsuz yönde etkileyecek tercihler yaptı. Çoğu zaman Ibiza'da çaldı. Ününü eğer devam ettirmek istiyor olsaydı, Amerika'da çalmalıydı. Ancak Ibiza'nın partileri, eğlencesi onu Amerika'dan daha fazla sardı. Paris Hilton'un en meşgul olduğu şey DJ işleri oldu. Hatta bu dönemde Sırbistan'da olan bir otel ona 300.000 dolar ödemeyi kabul etti. Paris DJ'liğe ilk adımını Jennifer Lopez konserinden önce atmıştı.
DJ olmaya karar vermeden önce bu sahneye çıktım. Enerjiyi hissettim ve DJ olmalıyım dedim. Bu konuda eğitim aldım, 6 ay sürdü. Şimdi kendi ritimlerimi üretmeye başlıyorum.
Belkide dünyada olabilecek en saçma olay başına geldi. Paris'in artıklarıyla geçinen Kim Kardashian, birden dünyaya açıldı ve popüler oldu. Önceden Kim onun kişisel asistanlığını yapıyor hatta bazen köle gibi görülüyordu. İstediği ünü elde edene kadar Paris'le birlikte olan Kim, şimdi Paris'ten daha ünlü ve yarattığı kendi markası Paris'in markalarından bin kat daha iyi hasılat etti.
Kim Kardashian'ı ben yarattım, o ve ailesi şuan bulundukları durumu bana borçlular.
Evet, bunu Paris Hilton söyledi, peki haklı mı? Tabikide evet. Tüm bu olanlar Paris'in ününün azalmasına neden oldu ancak, Paris hala zenginliğini koruyor ve artık daha olgun davranıyor. Belkide kendi isteğiyle artık medyadan uzak duruyordur...  
Yorumlar
Yorum Gönder