Blake Lively'nin Tüm Fotoğrafları Shop Mu?

15 Nisan 2018 Pazar
Blake Lively'nin çekiciliği asla reddedilemez. Sarışın güzel, son zamanlarda Esquire'nin ''Tüm Zamanların En Güzel Kadınları'' listesinde yer aldı. Bir kaç kez ''Halkın En Güzel Seçtiği Kadın'' seçildi. Bunca şeye rağmen, aktris güzelliği konusunda yardım aldığını itiraf bile etti.

Gigi Hadid'in Harper Bazaar dergisi için verdiği röpörtaj çok samimi değil miydi? Hadid şunları diyordu ve gerçekleri göz önüne seriyordu.
Gençler internette online olarak gördükleri şeylerle kendilerini kıyaslamamalılar. Fotoğrafların şekillenmesi, bizim şekillenmemiz bizim işimiz. Biz bunlar için çeşitli antrenatörlerle çalışıyor, sağlıklı beslenmeye çalışıyoruz. 
 Fotoğrafların shoplanması ile alakalı ise şunları söyledi:
Bunun üstüne resimler sunulduğunda %99,9 photoshop mucizesi oluyor. Fotoğraf çekildikten sonra kendimi kötü hissediyorum çünkü bize şuraları buraları shoplayacağız diyorlar, kendimi kötü ve suçlu hissediyorum.
Bu röpörtaj sonrasında çoğu ünlü genç psikolojisini olumlu yönde etkilemek için photoshop kullandığını yada örneklerini sunmaya başladı. Lively, bu konuya dikkat çekerek ünlü yıldızların medyada gördüğümüz imajlarının sürekli değiştirildiğinin altını çizdi. 
Hayallerim, resimlerin yanında her zaman bir yıldız olması, bu fotoğrafın ne olduğunu göstermesi. Bu gerçek bir hayat değil. Bunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Baş haberlerin fotoğraflarını ve reklam çekimlerini birer sanat eseri olarak düşünün. Yani demek istediğim, bu hayatta her zaman böyle gözükmüyoruz.
Lively genellikle makyaj masasından fotoğraflarını sık sık paylaşıp, gelen yorumlardan iyi görünüp görünmediğini anlıyor. Ve bunu sıklıkla yapıyor.

Ve bir kaç kez en güzel gözüktüğü fotoğrafları paylaşıp ''Ben böyle uyanmadım'' demişliği vardır.

İnsanların nasıl göründüğünü medya belirlemez, kişi istediği gibi gözükebilir. Aynı zamanda artık ünlülerin fotoğraflarının shoplandığını biliyorsunuz.
Gerçekleri açıklığa kavuşturduğunuz için teşekkürler, Lively!
Yorumlar
Yorum Gönder