GQ Men Of Year Ünlüleri ve Kombinleri Seçmelerim- 2013

27 Nisan 2018 Cuma
GQ dergisinin dün yayınladığı Men Of Year 2013 çekimlerine, isimlerine ve kombinlerine bir göz atmakta fayda var. Bu yılın erkeği tam 25 dünya ünlüsü seçilmiş. Ben size bunları kısaca özetleyeceğim. İlk ünlümüz Matthew McConaughey oyunculuk konusunda en iyi isimlerden değil mi? 1. olmaya uygun görülmüş ve kesinlikle haketmiş.
1.Matthew McConaughey
Onun için oyunculuk bir dönüm noktası. Eski bir haber ama Matt oyuncu olmak için çok uğraşmıştı. GQ'nun ona şimdiki sorusu ''Daha ne istiyorsun?''. En iyi oyunculardan biri ama en fazla konuşulan rolü The Wolf of Wall Street ve Dallas Buyers Club daki rolleri. Onun saltanatı hiç son bulmayacak gibi.

1. Fotoğraf:

2.Fotoğraf

 1384189718495_justin timberlake men of the year gq magazine december 2013 style 02
2.Justin Timberlake
Tartışmasız bu yılın en çok konuşulan isimlerinden biri Justin Timberlake'di. 2 albümü 1 yıla sığdırdı. Farklı film ve sahneleriyle tepki, övgü topladı. Jay-Z ile Superbowl'a konu edildi. 2000'li yılların kendimce müziğinin en iyilerindendi. Kıyafetleri bulmak pek mümkün değil gibi gözüküyor değil mi? İlgilinizi çekmek isterim, 2 ay önce Justin'in 1.resimde giydiği tişört benzeri şey Colins'te satılıyordu.

 
3.Andy Samberg 
SNL-alum ve Brooklyn Nine-Nine yıldızı komedyende bu yılın GQ Men serisinin içerisinde. Yeni film çekimlerindende filmlerde olduğu gibi komik bir kişiliğe sahip olduğunu öğrenmek mümkün.
1.Resimdeki Gömlek İle İlgili : Matt'in alışveriş listesinde verdiğim gömlek ile çok benzer. Tek sorun yırtık ve polis kombinine uygun görülmüş olması. Eklememe pek gerek yok. Kolay kombin :)

Yorumlar
Yorum Gönder