Hilary Duff, Gözlük Koleksiyonu Çıkardı!

29 Nisan 2018 Pazar
Ünlü şarkıcı ve oyuncu Hilary Duff kendi gözlük koleksiyonunu Muse ile anlaşarak satışa sunacak. Gözlükler ilk olarak GlassesUSA.com sitesinde satışa sunalacak işte Hilary Duff'ın gözlük sektörüne adım atmasının nedeni ve kendi ağzından röpörtajında söyledikleri. 
Duff, fotoğraf çekimlerinde PeopleStyle'a, 23 farklı modelde 89 $ 'dan 125 $' a kadar değişen koleksiyonunu anlattı.
''Sitenin en sevdiğim özelliği kendinizin sanal bir aynasını yapabiliyor olmanız. Bunun alışveriş yapmak için en uygun ve rahat neden olduğunu düşünüyorum. 
Kendisinin gözlük sektörüne nasıl girdiği sorulduğunda ise Duff, şöyle cevap veriyor.
Gözlükler çok kişisel bir şey. Bazen bir fotoğrafları bile kurtarabiliyor. Bugüne kadar pek her gözlük tipini denedim. Dünyanın her tarafında başka türlü gözlükler moda, ve her yerde farklı gözükebiliyorlar. Gözlüksüz evden asla dışarı çıkmam çünkü hayat kurtarıcıdır. Her zaman farklı şeylerden hoşlanırım, bu yüzden benim gibi her gün farklı şeylerden etkilenmiş veya beni ilham alan kızlara çalışacağım bir çizgi oluşturmak eğlenceli oldu. Çok eklektik, eğlenceli, modern ve pahalı değiller, bu yüzden birden fazlasına sahip olabilirsiniz.
Gözlükleri tasarlarken Duff'un ana hedefi, kadınların kendi cildinde kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktı. Bu yüzden gözlükleri adlandırarak zamanın ikonik kadınlarının (Marilyn Monroe, Jane Austen, Clara Barton ve daha fazlası) isimlerini kullanarak onları onurlandırdı.
Onlar dünyadaki izlerini bırakmış olan tarihi kadınların isimleri. Kadınlar için harika bir zamandayız. Gerçekten göze çarpıyor gibi hissediyorum. İsimlerini koymak ilham kaynağıydı, bu yüzden kadınlar harikulade insanların isimleriyle kendilerini güvende hissediyorlar. 
Yorumlar
Yorum Gönder