Christina Aguilera - Twice Yayınlandı!

11 Mayıs 2018 Cuma
Ünlü pop divası Christina Aguilera'nın ''Liberation'' albümünden ''Twice'' şarkısı yayınlandı. Dinlemek, şarkı sözlerini görmek ve ne tür bir sound olduğunu merak ediyorsanız haberi okuyun!

Bunu aslında dün ekleyecektim! Ancak okuldan geldiğimde 2 gündür o kadar yorgunum ki, zar zor bloga yazıyorum. 

Christina, ''Liberation'' albümünden ''Accelerate'' şarkısını geçtiğimiz haftalarda yayınladı. 
Bu sonraki sürüm için Xtina kendi kendine daldı. Şarkının adı "Twice", pop yıldızı neredeyse onu yok eden bir aşkı yansıtan bulmacayı arayan bir ruh.

''Sometimes I wonder what is the meaning of this life'' diyerek başlıyor şarkıya yani ''Bazen bu hayatın anlamını merak ediyorum'' diyor. "I found the price of love and lost my mind / I will forgive them all of my wrongs and my rights / I'd do it all again and won't think twice." olarak devam ediyor buda ''Sevginin bedelini buldum ve aklımı kaybettim / onları tüm yanlışlarımı ve haklarımı bağışlayacağım / tekrar yapacağım ve iki kere düşünmeyeceğim.'' anlamına geliyor.

Piyano melodisi eşliğinde, Christina birkaç önemli sorudan bahsediyor:
"Are you devil? Are you angel? / Am I heaven? Am I hell? I can barely find the proof to save myself,"  "Are you water? Are you fire? / Are you filthy? Are you pure? / Oh, I thought by now I'd know / But I'm not sure." 

''Sen şeytan mısın? Sen melek misin?/ Cennette miyim? Cehennemde miyim?, Kendimi kurtarmak için kanıtı zorda olsa bulabilirim.'' ''Sen su musun?, Sen ateş misin? / Sen kirli misin?, Sen doğal mısın?/ Düşünmüştüm, ama emin değilim.'' 


Tüm şarkı sözleri:

Yorumlar
Yorum Gönder