G-Eazy Hapis Cezasından Nasıl Kurtuldu?

6 Mayıs 2018 Pazar
İsveçte tutuklanan ünlü rapçi G-Eazy'nin nasıl tutuklanmaktan kurtulduğu hakkında yeni bilgiler öğrendim. Eğer bu konuyu merak ediyorsanız aradığınızı bu haberin devamında bulacaksınız!

Stockholm'de yakın zaman önce uyuşturucu kullanmak, uyuşturucu barındırmaktan ve adam darp etmeden tutuklanan ünlü rapçi G-Eazy'nin hapisten çıkışını dakikasında sizlere duyurmuştum. Düzensiz davranışlarıyla İsveç halkının ve hükümetin dikkatini çeken rapçinin nasıl olupta bu kadar zaman içinde çıktığını ve kurtulduğunu merak edenler için her şey gün yüzüne çıktı.

İyi haber, G-Eazy ‘Beautiful & Damned’turuna kaldığı yerden devam edecek şu an bir sonraki durağı olan ülkeye doğru yola çıkmış durumda.

İsveçli basın yayın organı Aftonbladet'e göre, Perşembe günü bir gece klübünde tutuklandıktan sonra G-Eazy hakkında uyuşturucu ve darp konusunda suç duyurusunda bulunuldu. 28 yaşındaki rapçi, Stockholm kulübü güvenliğine yaptığı darp sonucu herhangi bir hapis cezasına çarpılamayacak.

Gece kulübünde darp ettiği güvenliğe 9.000 dolar ödeyecek, taraflar anlaştığı için ve darp edilen kişi nispeten zarar görmemiş durumda olduğundan G-Eazy'nin kurtuluşu çabuk oldu.

Avrupa turunda G-Eazy'yi nerede bulabileceğinizi görmek için buraya tıklayın.
Yorumlar
Yorum Gönder