Gwen Stefani: ''Kariyerimin Sonuna Geliyorum''

23 Mayıs 2018 Çarşamba
Bunu söylediğine inanamayacaksınız. Gwen Stefani, 48 yaşında olmasına rağmen kendini yaşlı hissediyor ve kariyerinin sonuna geldiğini düşünüyor. İşte haberin devamı ve ayrıntıları!


Gwen Stefani, yaklaşan Las Vegas konserleri ve performansları hakkında konuşurken insanlara şok geçirtti. Kendisinin kariyerinin sonuna ulaşmış bir şarkıcı olduğuna inandığını dile getirdi.

Şarkıcı şöyle konuştu; ''Bazen hiçbir şey yapasım gelmiyor, çünkü hayatım boyunca bunu çok fazla yaptım. Böyle düşünüyorum, ama sahneye çıkınca işler değişiyor ve birden kendimi ''Aman tanrım, burayı seviyorum. Müziğimi seviyorum, ilgiyi seviyorum ve bunu insanlarla paylaşmayı seviyorum.'' derken buluyorum. Neden bu kadar çok sevdiğimi anlamıyorum. Bu benim içimde. Bu benim hediyem. Kendim için buradayım. Yani bu mükemmel.''

Ve sonra asıl bombayı patlattı. ''Ama artık müzik kariyerimin sonuna geliyormuşum gibi hissediyorum, yaşımdan dolayı.''

“Bir Vegas gösterisi yapabilmek benim için mükemmel, çünkü sadece bir anne olarak benim için değil, aynı zamanda yaratıcı bir şekilde çalıştığımı görmek beni büyülüyor” diye ekliyor. “Bu yeni bir meydan okuma. Kendimi ifade etmenin ve hayatımdaki her zamanın, krizlerin ve tüm sevinçlerin her zamanını tanımlayan kendi müzik kataloğumu yapmanın bir yolu olacak. Yaratıcı olarak, daha önce hiç yapamamıştım. Bütün bu şarkılara sahip olmalıydım. Sadece benim için mükemmel bir sonraki bölüm gibi hissettiriyor.”

Birkaç şeyi belirtmek isterim: Bir çok akranları (JLo, Madonna, Janet Jackson, CHER vb.) hala sahneyi tozu dumana katıyor ve ASLA böyle bir şey söylemez. Bu resmen hayalleri olan genç kadınlara, son kullanma tarihini belirtmek gibi bir şey.

"Hollaback Girl" un bu konuyla ilgili bir çeşit açıklama yapacağını umuyorum, çünkü bu Gwen Stefani'nin konuşmalarına pek benzemiyor.
Yorumlar
Yorum Gönder