2018 Fifa Dünya Kupası Açılışını Robbie Williams Yaptı!

14 Haziran 2018 Perşembe
Bu yıl Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleştirilen Fifa Dünya Kupası'nın açılışında Robbie Williams yer aldı. Fifa kupasını bekleyenler, önceki yıllardan çok daha basit olan bir tören olduğunu söylerlerken, Robbie en önemli hitlerinden 4 şarkı söylemesi galiba bu yılın en güzel olayı sayılabilir.
Ünlü şarkıcı kendi hitlerinden okuduğu şarkı listesini bu tören için şöyle oluşturmuş; ''Let Me Entertain You, Feel, Angels'' ve süresinin sonuna doğru ''Rock DJ''. Robbie, daha önce Fifa Dünya Kupası'nda şarkı söyleyip söylemeyeceğini saklıyordu, bugün bunu eleştirenlere ise ''Ben bunu bedavaya yaptım'' diyerek yanıt verdi. 

Robbie'yide severek izledim, kendisinide çok seviyorum ama ben Tatu'nun çıkmasını daha çok istiyordum. Yani şuradaki  haberim tamamen söylentiymiş. Rusya'nın en popüler isimlerinin Tatu olduğunu ve dünyaya en çok açılan insanların Tatu olduğunu göz önüne alırsak, kendilerinden bir şarkıcı çıkarsalardı kendilerini daha iyi temsil edebilirlerdi diye düşünüyorum. Böylece Rusya elindeki fırsatı kaçırmış oldu.
2 yorum on "2018 Fifa Dünya Kupası Açılışını Robbie Williams Yaptı!"