Christina ve Pink Düet Yaptı, Ama Liberation İçin Değil!

14 Haziran 2018 Perşembe
Uzun süredir, Christina Aguilera'nın yeni çıkacak albümündeki gizemli düet isimleri arasında ''P!nk''in olduğu tahmin ediliyordu, hatta hayranlar fanmade çalışmalar yapıyordu. Fighterlara iki haberim var, biri onları sevindirecek diğeri onları üzecek. İşte düet hakkında yepyeni bilgiler!


Christina Aguilera'nın Lotus'tan sonraki geri dönüşü ''Liberation'' olarak duyuruldu. Çok bahsetmeye gerek yok, çünkü daha önce defalarca bahsetmiştim. Bahsedeceğim şey, albüm içerisinde bulunan bir düet ve bu düetin ''P!nk'' ile olduğu hakkında çok şey yazılmıştı. XNDA adında bir şarkıcı hep gizli tutuluyordu ve bu hem P!nk'in kelime sayısına hemde zamanındaki dostluk ve düet yaptıkları açıklamalarına epey uyuyordu. İşte Christina bu söylentilere maalesef dur dedi.
''Ona bayılıyorum, biz bir düet yaptık ama bu albüm için değil. Onları gizli tutuyorum hep arka cebimde kalacak, belki zamanı geldiğinde...''
Bu açıklaması Fighter'ları epeyce üzmüş olabilir, Liberation yarın piyasaya sürülecek ve bizde bu albümde bu kadar gizli tutulan kişinin kim olduğunu göreceğiz.
2 yorum on "Christina ve Pink Düet Yaptı, Ama Liberation İçin Değil!"