İyiki Doğdun, Kim Possible!

7 Haziran 2018 Perşembe
Bugün ne kendimin, ne sevdiğim ünlülerden birinin, ne ailemden birinin ne de arkadaşlarımdan birinin doğum günü, bugün çocukluk kahramanlarımdan biri Kim Possible'ın doğum günü. 

16 yıl önce, bugün ilk bölümü ''Crush'' yayınlanmıştı. Tam 16 yıl... Zaman o kadar çabuk geçiyor ki, unutamıyorum KP Fan World'de yatıp uyuduğum günleri, sitemynet'den kurduğum Kim Possible fan sitesini hatırlıyorum da, gerçekten komik ya. Bu çizgi diziyi tanımayan bile gördüm inanır mısınız?

Açık açık, bende Winx ve Kim Possible seviyorum dediğimde, ''o ne ya'' diyen insan vardı bir tane... Tabi ki de anında diyaloğumu keserek ondan uzaklaştım, olabildiğince uzağa... (Okulu bıraktı)

O kadar güzel bir çizgi diziydi ki, başta 5-7 yaş arasına hitap ederken hayran kitlesi yükselince 17-25 yaş kitlesine hitap eden bir çizgiye geldi Kim Possible, aslında 3.sezonda bitecekken, hayranların özel isteği ve kampanyaları sayesinde bir sezon daha çizildi ve kurgulandı.

İyi ki doğdun Kim Possible, Ron Stoppable, Shego ve Dr. Drakken. Sizleri asla unutmayacağız ve sonsuza dek kalbimizde kalacaksınız! 

*Bu arada ben Fight for 5 kampanyasını yakından takip eden biriyim, eğer sizde Kim Possible'ın 5.sezonunun çıkmasını istiyorsanız bu kampanyaya katılabilirsiniz.
Yorumlar
Yorum Gönder