Ricky Martin Popcorn with Peter Travis Programında!

30 Haziran 2018 Cumartesi
Ünlü şarkıcı Ricky Martin, dün Popcorn with Peter Travis'e konuk oldu. Ricky Martin, bu programda ailesiyle ilgili bize daha fazla açıldı. Ebevynlik ve rol model olma konusunda pek çok şey dile getirdi.

Ricky Martin'e olağanüstü ebeveynlik için bir ödül verebilir miyiz? Onun süperstar statüsüne rağmen, Martin çocuklarını bu kimlikle büyütmüyor, onlara hayat tecrübesi kazandırmak istiyor. ABC News ile yapılan son röportajda, 10 yaşındaki ikizleri Valentino ve Matteo'yu yetiştirmekten bahsetti.

Çocuklarımdan biri 10 diğeri 15 oluyor. Bu beni heyecanlandırıyor. Çünkü eve gider gitmez hep onlarla ilgileniyorum, onların büyüdüğünü ve git gide olgunlaşmasını seviyorum. Ama her ne kadar olgunlaştıklarını düşünsemde her yerde benimle seyahat etseler de, dünyayı dolaşıyorlar ve çok şeylere maruz kalıyorlar, ve dönüp bakıyorum ki hala çocuklar. 
 Travers, çocukların Martin’in dünya çapında tanınmış biri olarak şöhretini nasıl ele aldıklarını sordu.
Bu çok komik çünkü onları hep ses mühendisinin yanına oturtuyorum, sahnede bana değişik bir açıdan bakıyorlar. Yeterince büyüdüklerini fark ettiğimde onları sahne önüne getirmeyi planlıyorum, ama şuanlık değil.
 Bana sürekli ''sen Ricky Martin'sin'' diyorlar ben ise onlara ''Hayır ben senin babanım'' diyorum. Bu tartışma böyle sürüyor. Sanırım ışıklar ve ses tarafından uyarıldılar ve kalabalığın enerjisini gerçekten hissedebildiler. Buda onlara böyle yansıyor.


Yorumlar
Yorum Gönder