Türk Ünlülerin Snapchat Kullanıcı Adları

4 Temmuz 2018 Çarşamba
Bu yazımda sizlerle Türk ünlülerin, Snapchat kullanıcı adlarına değineceğim. Uzun süredir merak edilen pek çok ismin Snapchat adreslerini buldum ve derledim. Eğer sizde biliyorsanız, benimle lütfen paylaşın ve bu listeyi güncelleyeyim.

Öncelikle bu yazıyı hazırlarken pek çok siteyi inceledim, bilgi edindim. Hatta bazılarının doğruluğuna karar vermek için Snapchat üzerinde takip ettiğim isimler oldu. 

Dünya ünlülerinin Snapchat adreslerini daha sonra yayınlayacağım, şimdi sizlerle bulduğum Snapchat adreslerini paylaşmak istiyorum. Baştada bahsettiğim gibi eğer burada göremediğiniz bir ünlünün Snapchat adresi elinizde varsa, lütfen yorumlar aracılığıyla yada ChatBox üzerinden benimle paylaşın ki, bu sayfada aradığı ismi herkes bulabilsin. 

Demet Akalın: demetinakalin
Rüzgar Erkoçlar: ruzgarerkoclar
Selin Ciğerci: slnnly7
Kıvanç Tatlıtuğ: tatlitugkivanc
Danla Bilic: danlabilic
Kerimcan Durmaz: kerimcandurmaz
Sinem Umaş: sinemumas
Buse Terim: buseterim
Hadise: iamhadise
Gökhan Tevek: gokhantevek
Halil Söyletmez: halilsoyletmez
Ayşenur Balcı: aysnrblc
Sıla Gençoğlu: ssilagencoglu
Şeyma Subaşı: subasi.seyma
Pelin Akil: pelinanilaa
Merve Özkaynak: merveozkaynak
Samet Liçina: sametlicina
Caner Çalışır: caner_clsr
İrem Derici: iremdericii
Murat Dalkılıç: muratdalkilic
Özge Ulusoy: ozgeulusoyme
Ece Erken: eceerken
Gül Gölge: gulgolge
Kemal Doğulu: kemaldogulu3
Hande Yener: handeyenerrr
Öykü Serter: oykurserter
Eliz Sakucuoglu: sakucuoglueliz
Ece Seçkin: eceseckin
Hadise: iamhadise
Tolga Çevik: tolgiscevik
Bengü: benguerden
Atiye: atiye88
İrem Derici: iremdericii
Merve Özbey: mrvozby
Doğa Rutkay: doarutkay
Ebru Şallı: salliebru1
Tolgahan Sayışman: tolgahan.s
Ebru Şallı: salliebru1
Elçin Sangu: elcinsang
Evrim Akın: evrimakin
Ayşe Hatun Önal: aysehatunonal
Bensu Soral: kedivelisi
Hande Soral: handesoral
Ezgi Mola: ezgimola
Umut Eker: ekerumut
Anıl İlter: ilteranil
Mustafa Ceceli: mustafaceceli80
Barbaros Dikmen: barbarosdikmen
Soner Sarıkabadayı: srkbdyonline

Liste düzenli olarak güncellenecektir, doğruluğundan emin olduktan sonra ünlü snaplerini buraya koyuyorum. Sizde doğruluğundan emin olduğunuz adresleri paylaşabilirsiniz x
Yorumlar
Yorum Gönder