Yenilenen Tema!

2 Temmuz 2018 Pazartesi
Gecenin 2'sinden kocaman bir merhaba! Uzun süredir, blogla eskisi kadar ilgilenmediğimi farkettim. Aslında ilgilenmek istesemde ilgilenemiyordum, son zamanlarda teyzemler geldi ve kuzenlerim beni delirtmekle meşgullerdi. Boş zamanımda böylece doluyordu. Temayı yeniledim, kodda biraz değişiklik yaptım ve sonuç bu oldu. Bu tema uzunca bir süre kalacak. Eski tema 3 hafta durdu ve inanın bana beni aşırı sıkmıştı. Bende yepyeni cıvıl cıvıl bir tema yapayım dedim. Bunun yanında köklü değişimlerede gitmesem olmazdı.

Öncelikle; Domino. Yayın hayatına girdi. Sitemin galerisi oluyor kendisi. İkincisi, artık grafik-tasarıma daha ağırlık vereceğim ve tema tasarımlarımın sevildiğini biliyorum. Bu yüzden blogcu arkadaşlarım için güzel temalar yapacağım ve çoğunu ücretsiz olarak sunacağım.

Veee artık istek alıyorum, tema isteği buton, header gibi tüm istekleri almaya başlayacağım. Bunu düşük bir ücret karşılığında yapacağım ve yakında bununla alakalı bir sayfa oluşturacağım. Muhtemelen yarın çünkü şuan pörtlek gözlerle ekrana bakıyorum ve temayı inceliyorum.

Elite Affiliate alımları devam etmektedir! Şartlar hala yazdığım başvuru kurallarıyla aynıdır. Başvuruların hepsini değerlendiriyorum ve gördüğünüz gibi yerli-yabancı pek çok affiliate artışı sitemde söz konusu oluyor. Bunu çok titizlikle yapıyorum eğer kurallara uyuyorsanız mutlaka başvurunuzu yapın. Ve lütfen yeni temam hakkında görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın, bu benim için oldukça önemli. Ziyaretçilerimin görüşlerini önemsiyor, dikkate alıyorum.
63c27574329a93c1ae9a7e22e1690706.png pablo_martin.jpg tumblr_static_8k19s75q9zsw88oog000gggo8.png 793dcb30ddb7604a99885a3a6e3cfff8.jpg
Stefanos.
Yorumlar
Yorum Gönder