1 Eylül: Gökhan Türkmen'in Doğum Günü

1 Eylül 2018 Cumartesi
Bugün "Büyük İnsan" Gökhan Türkmen'in doğum günü. Hiç türk müzik dinlemediğim bir zaman, 2014'te iTunes'ta görüp bir deneyeyim diyip "En Baştan" albümünü indirip aylarca dinlemeye başlamıştım. Gelen geçen herkese dinlettiğimden artık çevremdeki herkes şarkıları ezbere biliyordu, durup dururken dersin ortasında bağıra bağıra söyledik, dertlendim söyledim, mutlu oldum söyledim. O günden beri tüm albümlerini satın aldım ve dinledim. İyi ki doğdun Türkiye'nin gerçek sanatçısı.

Her kesimden dinleyicinin severek takip ettiği ve başarılı projeleri ile adından söz ettiren Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam Kadıköy'de Anadolu Yakası dinleyicileri ile buluştu.
Sevilen şarkılarının yanı sıra pop, caz, funk ve rock soundlarında hazırladığı mashup’ları güçlü orkestrası ve kendine has tarzı ile seslendiren sanatçıya, mekanı dolduran yaklaşık 1000 kişi hep bir ağızdan eşlik etti. 

Gece yarısından sonra 1 Eylül doğum günü olan sanatçı, yeni yaşına sahnede girerek dillerden düşmeyen şarkıları eşliğinde izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. 

Sahnede ekibinin sürpriz doğum günü pastasıyla karşılaşan Gökhan Türkmen, dilek tutarak yeni yaşını kutladı.  

Gökhan Türkmen, doğum günü tezahüratı yapan hayranlarına duygularını: “ Çok teşekkür ederim ve çok mutlu oldum.

Yeni yaşımı sizlerle kutlamak çok büyük şeref, çok büyük onur. Burada olduğunuz için çok sağolun. O zaman devam edelim ve bu şarkı bana gelsin“ sözleriyle ifade ederek sevilen şarkısı Taş’ı seslendirdi. 

Gökhan Türkmen’i dinlemeye gelenler arasında tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Çiçek Dilligil ve sevilen sanatçı Bora Öztoprak çifti de vardı. 
Yorumlar
Yorum Gönder