Robert Pattinson'ın Numero Magazine Fotoğrafları

31 Ekim 2013 Perşembe
Robert Pattinson, Numero Magazin için verdiği röpörtaj ve resimlerle gündeme geldi. Numero magazine fransız popüler dergilerden biridir. Röpörtaj şöyle:
''Bir kap, gözlerinin altında torbolar, görüşmenin daha yarısına gelmeden ayaklarını masanın üstüne koyan belkide kaçak bir rock şarkıcısı gibi görünen Robert Pattinson.

Müzik kariyerine başlama imkanı var mı?

Ve aslında müzisyen olmamasına rağmen çokta iyi bir sesi var. ''Ben müzik ile yaşıyorum, evde müzik yapmayı seviyorum. Özellikle gitar çalmaya bayılıyorum. Bazen bir albüm yapmak isteyip istemediğimi soruyorum kendime. Sonra bunun bir işe yaramayacağını düşünüyorum. Kimsenin benim uğraşım hakkında kötü görüşlerini duymak istemem. Sinema konusunda daha ileri adımlar atmak istiyorum. Müzik hakkında kötü şeyler duyarsam cidden üzüleceğime inanıyorum.''

Herkesin bir idolü var değil mi? Acaba onun idolü kim?

Son zamanlarda hızlıca büyükmekte olan oyuncular, hollywood aktörleri. Hepsinin sayısı gittikçe artıyor. Hollywood içinde bu kadar aktör varken Robert kendi kendine şunları dile getirdi. 
''Bu konuda söyleyebileceğim şey benim en sevdiğim aktör Jack Nicholson. Ben onu söylemekten asla tereddüt etmem. Onu takip ediyorum bir hayranı gibi. Onun yaptığı imaja bayılıyorum. Nicholson'un film grafisine bakınca gerçekten duygulanıyorum. Gerçekten bir çok film çekiyor ve istediği karaktere bürünebiliyor. Onun en sevdiğim filmi 1969'da yaptığı ''Easy Rider'' filmi, ve sonra " Five Easy Pieces'', " Chinatown'' ''Meslek: Muhabir'' bu filmler benim favorim. Gerçekten bu bir çılgınlık değil mi? Benim amacım bir Oscar kazanmak değil, istediğim gibi istediğim filmlerde oynamak tıpkı onun gibi. O ne yapması gerektiğini bilen biri. Oscar için film çektiğini hiç düşünmüyorum. Yeni aktörler içinse denilecek birşey yok. Herkes kendi yolunda ilerler ve kendi hedefleri vardır.

  Tam boy resmi görebilmek için tıklayın Tam boy resmi görebilmek için tıklayın
Tam boy resmi görebilmek için tıklayın Tam boy resmi görebilmek için tıklayın
Yorumlar
Yorum Gönder