Matby.com Alışveriş Kombini

29 Kasım 2013 Cuma
Biliyorum biliyorum siz benim MrPorter'ı övmeme alıştınız. Bu sefer Matby.com üzerinden nasıl bir alışveriş yapılabilir örnekleme yapacağım. Evet ''Batuhan ve Matby.com?'' demeyin. Aslında sevmediğim bir yabancı site hiç övülesi değil. Pantolon denilen birşey yok ortada. Hatta sitelerinde doğru düzgün pantolon bulunmamakta hatta hatta pantolon kısmı sitelerinde bulunmamakta! Onun için Matby'dan çıkıp doğruca MrPorter'a koştum.

İtiraf edin bu çok hoş, bu kazakla bir alıp veremedikleri var sanırım sadece üstündeki baskıyı değiştirip durmuşlar. Koleksiyonun adı ''Sudaderas'' önerdiğim yukarda fotoğrafını gördüğünüz kazağın ismi ise koleksiyonun ''Coches Scotland''

Bu kota bayıldığımı söyleyebilirim. MrPorter tasarımı. Ne yazıkki Matby o kadar gelişmiş değil yada pantolona ve kota o kadar önem vermiyorki yapma zahmetinde bile bulunmamış gerek sitesine ekleme gereği bile duymamış.

Yine Matby'nin tasarladığı ayakkabılardan biri. Kombine uygun olarak bunu seçtim. Sitenin ''Zapatillas'' koleksiyonunda bulunuyor bu ayakkabı. Kawasaki Gris Raya Roja Y Blanca ürünün ismide. Detay ve ürünü almak için:

Hepimizin bunları sevdiğini alıncada ''Nerde giyebilirim ki de aldım?'' dediğini biliyorum. Yani benim açımdan öyle. Kombine en uygun olan buydu Matby.com'da.
Yorumlar
Yorum Gönder