Selena Gomez Teen Vogue'da Kapak Oldu!

4 Kasım 2013 Pazartesi
Selena Gomez, Teen Vogue dergisinin Aralık sayısına kapak oldu. Geçen yıl, güzel çekimlerinden birini sitemizin headerinde tutturmayı layık gördük. Sel, çok hoş gözüküyor! İşte röpörtajdan bir kısım ve bir kaç fotoğraf çekimi:
''Ben her zaman ailesinin yanında olan ondan ayrılmayan bir kız olacağım.'' Evet bu başlık Selena'nın Aralık sayısında yayımlanacak olan Teen Vogue röpörtajından!

TeenVogue : Kısa zaman önce bir ayrılık yaşadın. Bunu anlatır mısın?
Selena : Aslında hiç bir şey büyük bir kayıp değil. Ben unuttum, unutmaya çalıştım. Kolay değildi. Ama zorda olmadı. Benim için aşk önemli değil, aileme yakışan bir kız olamk önemli. Ben her zaman ailemin yanında olan annesinden ayrılmayan bir kız olacağım.

Teenvogue: Kısa zaman önce yine ayrıldığı ex-erkek arkadaşı Justin Bieber'ın yeni teklisi ''Heartbreaker'' hakkında ne düşünüyor? Bunu nasıl karşıladı?
Selena : Bu çok normal her şarkının bir hikayesi yoktur. Şarkıyı beğendim. Ben uykusuz değilim, vicdan azabıda çekmiyorum. Benim için herşey çok normal. Hayatımda değişen hiç birşey yok. Dans etmeyi seviyorum, şarkı söylemeyide. Oyunculuk kariyerime daha çok önem veriyorum.

TeenVogue : Tekrar oyunculuk kariyerine dönelim, ''Spring Breakers'' çekimlerince çok yoruldun, 1 yıl zamanını buna ayırdın. Tepkin neydi izleyince, tanıdıklarının tepkisi ne oldu? Sana öğrettiği şey nedir?

Selena : İyi veya kötü büyüdüğümü farkettim. Herşey olması gereken gibi, belli bir yaşa gelirsiniz. Belli rollerde, albümlerde boy gösterirsiniz. Filmin bana öğrettiği şey, çevremizdekileri iyi tanımamız gerektiği. Sanırım hiç birimiz bunu yapmıyoruz.
TV01.jpg    P104004.jpg
Yorumlar
Yorum Gönder