Tag: #Okula Neler Götürüyorum?

1 Aralık 2013 Pazar
Her blogger gibi sanırım bende taglara yavaş yavaş başlıyorum. Geçen gün ''Okula neler götürüyorsun vlog yapar mısın?'' benzeri bir soru geldi. Bloggerlığa daha yeni başladığım ve kendimi geliştirmem gerektiğini düşündüğüm için henüz vlog yapmayı planlamıyorum. Kendimi geliştirdiğimde ve uygun konular seçtiğimde tabiki vlogda yapmaya başlarım.Herneyse konuya gelecek olursak;
Okula pek bir şey götürmeyi sevmiyorum, abartılı eşyalarda götürmüyorum. Fotoğraftada gördüğünüz gibi. Arkada sevgili arkadaşım Buket ve Kido'sunu görüyorsunuz.
Testler, çıktılar, çıktı ödevler, kopan yapraklar. Dosyaya ihtiyaç yok mu sizcede? :) Rica Lewis'in kare desenli dosyalığını kullanıyorum. Ayrıca içide tüylü.
Yanımda okul-dershane defterlerim hariç 3 defter daha taşırım. Üstte gördüğünüz büyük mavi kaplı defter blog defterim. Aklıma fikir geldikçe, yazı yazabileceğim siteleri buna kaydederim. Diğer iki defterde Dost'tan aldığım kedili not defterleri. Biri dershane biride okul için. :)
Buket ile aldığım kalem kutu. Renklerini hiç sevmesemde benim gibi bol bol kalem alan, bol bolda kalem çöken biri için çok iyi. Üstündeki resme nedense bir ilgim oluşuyor her baktığımda.
Vazgeçilmezim renkli kalemlerim ve normal kalemlerim. Uç ve silgiyi çekme gereği hissetmedim. Hepimiz öğrenciyiz sonuçta. Başka birşeye gerek var mı ? Tabiki yok. Bu yüzden yazıda sona eriyor. Bu arada blogum için ask.fm açmayı düşünüyorum. İsteklerinizi hakkımda öğrenmek istediklerinizi, özel sorularınızı orda anonim olarakta sorabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın. :)
Yorumlar
Yorum Gönder