Yepyeni Ürünler

1 Aralık 2013 Pazar
Yepyeni koleksiyonlar her hafta çıkıyor, biri bitiyor yenisi ekleniyor değil mi? :) Bende boş durur muyum beğendiğim ürünleri bloguma eklemek kadar eğlenceli bir şey yok.
 
Bu iki ürün RICA LEWIS tasarımı. Rica Lewis'in tasarımlarından hoşlandığımı daha önceki bir tag'imde dile getirmiştim. Bu ürünleri açıkçası çok beğendim.
 
Bu iki gömleğide Timberland'dan beğendim. Renkleri çok hoş değil mi? Yine aynı koleksiyonun parçaları. Timberland'ın genellikle ayakkabılarının güzel olduğunu düşünüyorum.

 
Tommy Hilfiger tasarımlarını sevmeyen biri var mıdır acaba? Alın size bir mont daha. Açıkçası çok beğendim. Bu ayın koleksiyonundan. Daha çok çeşit var. Bakmak isteyenler için:

 
Bu ikiliyi ise MrPorter'da gördüm. Çok tuhaftır ki daha önce hiç dikkatimi çekmemiş. Montun rengi ve kendisi o kadar güzel görünüyorki. Tişört başlı başına bir güzellik zaten.

 
Dikkat ettimde ben hiç ayakkabı tanıtmamışım. Bu ikili çok güzel. Hemen hemen her Colins mağazasından edinebilirsiniz. Fiyatlarıda uygun.


 
Gömlek ve Sweatshirt'ler yine. Bunlarıda Maviden beğendim. İkiside indirimde ve uygun fiyatlarda. Mavi'ninde Amerikan koleksiyonunda çok ilerde olduğunu söyleyebilirim.
Yorumlar
Yorum Gönder