Britney'nin Demoları ve Özel Eşyaları Satışta!

29 Nisan 2018 Pazar

Şimdi sizleri 90'lı yıllara götüreceğim çünkü bomba bir haber patladı. Britney'nin ilk sevgilisi, özel eşyalarını ve ünlü olmasını sağlayan demolarını internette satışa sundu. 
Britney'nin ilk rekoru ve ilk albümü ''...Baby One More Time'' demoları arasında hiç duymadığınız şarkılar var.


Çoğu insan Justin Timberlake'in Britney'nin ilk sevgilisi olduğunu düşünüyor, ancak bir nokta da da magazin ünlü olmadan önce ''çıkmış olabileceği'' Reg Jonas adında bir adam olduğunuda ortaya çıkardılar.
Reg'in bugüne kadar ne yaptığını söyleyemem, bilende yok. Ancak 2018 yılı içerisinde yeterince düştüğünü söyleyebilirim. BOMT'un demolarını, Britney'nin ona özel gönderdiği mektuplar, fotoğraflar, video kasetler gibi anılarını, Britney'nin özel kıyafet, iç çamaşırı (bu gerçekten iğrenç) gibi bir yığın eşyayı kar amacı için satıyor.

Kasette olan şarkıları aşağıya bırakıyorum. Ve kalın ile yazdıklarım gün ışığı görmemiş şarkılardır. Britney'nin Whitney ''Houston'un I Have Nothing''coverı yaptığını görmüş oluyoruz. Muhtemelen menajeri Larry Rudolph'un şirkete geri gönderdiği versiyon bir kaset, büyük olasılıkla Brit'in JIVE Records ile anlaşmasını güvence altına almasına yardımcı oluyor.
"Soda Pop"
"From The Bottom Of My Broken Heart"
"Thinking About You"
"Wishing On A Falling Star"
"You've Got It All"
"Love The Hurt Away" featuring Full Force
"Nothing Less Than Real"
"Let Me Take You There"
"I Have Nothing" (Whitney Houston cover)
Peki ne olacak? Kaset hala satışta ve muhtemelen biri onu alacak ve sahiplenecek. Açığa çıkmamış bir Britney tarihi eserini elinde tutacak. 
Jones bu eşyaları uzun süre elinde tutup ortaya çıkarması gerçekten tam bir acizlik ve özellikle iç çamaşarı gibi eşyaları satmaya yeltenmesi ise iğrenç! Umarım bu gibi durumlar için bir yasa vardır çünkü Britney o zaman reşit bile değildi. Britney ya da değil bu gibi eşyaları satın alacak birisi gerçekten ruh hastası olmalı...
Kasetlerin ve el yazılarının fotoğraflarını paylaşıyorum. Üstlerine tıklayınca büyürler.Yorumlar
Yorum Gönder