Charli XCX: ''Britney'in en sevdiğim dönemi Blackout''

9 Nisan 2018 Pazartesi
Başarılı şarkı yazarı ve şarkıcı Charli XCX geçtiğimiz günlerde EmmiesHouse'a röpörtaj verdi. Oldukça üretken ve durmak bilmeyen şarkıcı oldukça çarpıcı açıklamalar yaptı.

En sevdiğin Britney dönemi nedir?
Kesinlikle Blackout dönemi. Bu benim en sevdiğim Britney albümü. Biraz çılgın, ama aynı zamanda bu dönemin müziğinin kesinlikle en iyi olduğunu düşünüyorum.

Britney ile bir fotoğraf çektirmek için ne kadar öderdin?
- Kesinlikle ne kadar olursa öderdim. Evimin en güzel yerlerine fotoğrafları döşerdim. Ama pek emin değilim, ev stiline önem veriyorum. Neyi nereye yerleştireceğimi pek bilmiyorum.

Bir şarkının size ait olup olmadığına nasıl karar veriyorsunuz? Nasıl şarkı seçiyorsunuz?
- Bunu bildiğinizi biliyorum. Sadece şarkı ve sözlerine bakıyorum. Sonunda bana ait olup olmadığına kulağım ve sesim karar veriyor. Ama bilirsiniz bir şarkı sizde bir his uyandırıyorsa onu söylemek istersiniz.
Aşk adına yaptığın en çılgın şey nedir?
- Bilmiyorum, ama olsaydı muhtemelen dünyayı uçururdum. Ya da bunun gibi bir şey. Geçmişte çılgın erkek arkadaşlarım vardı, onların yaptığı bazı şeyler var.

Rita Ora ile birlikte yaptığınız en çılgın şey neydi?
-Aslında çok şey yaptık. Birbirimize gerçekten uyum sağlayabiliyoruz. Ben ve Rita, pek çok konuda birbirimize benziyoruz. Örneğin New York'ta çok partiledik. Denge oyunu oynadık ve neredeyse ölüyorduk. Eğlence ararken kaybolduğumuz dahi oldu.

Hangi oyuncu seni sinema filminde oynayabilir?
- Wow! Sanırım, Mia Fu'yu havalimanından indirmek güzel olurdu. Christina Ricci'de hoş bir isim olabilirdi. 

Eğer bu dünyada klonların olsaydı ne olurdu?
-Sanırım sarhoş olurdum, tek kelimeyle sarhoş! Bu bir Noonie sorusu - harika bir soru!

Ananaslı pizza hakkında ne düşünüyorsun?
-İğrenç! Ben bunu sevmiyorum. Bildiğiniz gibi ananas bir meyve. Pizzanın içinde bir meyve... Yok hayır!

Bir şarkıyı inanılmaz bir şarkıya dönüştüren nedir?
Ben araba kullanırken sık sık müzik dinlerim. Kulaklığım her zaman yanımda olur her yer de zamanımı değerlendirmek için müzik dinliyorum. Yada örneğin bir arabada pencereyi seyrederken kendimi filmde gibi hissediyorsam, o şarkı inanılmaz bir şarkıdır.

Yorumlar
Yorum Gönder