Christina'nın Yeni Albümünün Adı: ''Liberation''

30 Nisan 2018 Pazartesi
Christina Aguilera'nın şifreli videosunun ne olduğunu Azerbaycan konserinde anladık. Christina, yeni albümünü ve ilk single ismini duyurdu. İşte detaylar!
Xtina geliyor! 
Artık Christina Aguilera'nın şifreli videosunu incelemek için 1 dakikadan fazla bir videonuz var. Bu konu hakkında bir kaç edindiğim bilgiyi sizle paylaşacağım.
İzleyeceğiniz videoda ''Liberation'' yazısını rahatlıkla görebilirsiniz. Christina çalışmalarını 2 katına çıkardı ve konserde sesi gerçekten dinlenmiş geliyor. 

Pop yıldızı, Formula 1 Grand Prix etkinliğinin bir parçası olarak, bu haftasonu (28 Nisan) Bakü, Azerbaycan'da özel bir konser verdi. Aşağıda filme alınan klipte, "Liberation" kelimesini yarım düzine söylüyor. Muhtemelen her zamanki gibi açılış albümün introsu olacak.

 Ayrıca Xtina bu konser kapsamında albüm hakkında gerçekten konuştu ve albüm söylentilerini artık gerçekten doğruladı. İlk single'ın ismi ise Acceleration olacak. Muhtemelen single 3 Mayıs 2018'de çıkacak. Videoyu dikkatli incelediğinizde 5318 sayılarını göreceksiniz.

Bir parça listesi birkaç hafta önce sızdırıldı ve "Accelerate" adında bir şarkı içeriyordu ve eğer buna inanacaksak parçada Ty Dolla $ ign ve 2Chainz vardı.

Sitemi yer imlerine ekleyin millet! Sadece birkaç gün içinde yeni Xtina'yı göreceğiz.
Yorumlar
Yorum Gönder