Ricky Martin & Britney Spears: GLAAD Media Awards

13 Nisan 2018 Cuma
Dün akşam yayınlanan GLAAD Media Ödülleri'nin özel konuk Ricky Martin oldu. Gay & Lesbian Alliance Against Defamation tarafından her yıl geleneksel olarak düzelenen ve LGBT için yararlılık gösteren kişi ve medya kuruluşlarını ödüllendiren GLAAD Media Awards 2018'de sunumu yapan bu yıl Ricky Martin oldu. 

"GLAAD Vanguard Award" ödülüyle onurlandırılan ünlü isim ise Britney Spears oldu. Britney ödülünü Ricky Martin'in elinden aldı.
Britney Spears bu ödülü LGBTI bireylere en çok destek veren ünlü olduğu için aldı. Gecenin sonunda ise hayranlarına özel bir mesaj verdi.
Britney Spears'ın büyük hayran kitlesini LGBT bireyler oluşturuyor. Britney ise onlara sık sık destek olan isimlerden biri. Şu sıralar yeni albümü için kayıtlar yapan Britney, albüm öncesi güzel bir ödüle şimdiden sahip olmayı başardı bile...
Ricky Martin ise bu fotoğrafı Instagram üzerinden paylaşarak: ''Kabulümüzü hızlandırmaya yardımcı oluyor #GLAADawards #müttefik'' notunu düştü.
Ricky Martin ise, her zamanki şıklığını bozmamış ve takım-spor kombinlerini match ederek yakışıklılığını dahada arttırmıştı. 
#HandsomeManintheWorld 
Yorumlar
Yorum Gönder