Yenilenen ve Sıfırdan StefMag!

23 Nisan 2018 Pazartesi
Selam, tekrar StefMag ile dönüş yaptım!
2006'dan beri düzenli online olan bir blog SM, bir kaç isim değişikliğine rağmen en son bu isimde karar kıldım. Şuan hiç bir ortağım yok. En kısa zamanda tekrar eskisi gibi güncel olacağından emin olabilirsiniz. Sadece zaman gerek çünkü arşivleri tamamen taslağa aldım. Nedeni ise, çok fazla yazı olması ve bazı resimlerin ölmüş olması. Tema için kötü duruyor. Zamanında kendi kaynağımdan fotoğraf yüklemediğim/yüklemediğimiz için yazılar ve resimler ölü gözüküyor. EnchantixAddict blogumdada bunun aynısını birebir yaşayınca cidden siteyi tamamiyle boş bilgi yuvasına çeviriyor. O yüzden yazıları taslağa alıyorum ve yeni yazılarla yoluma devam edeceğim. Eski layout ve temalara ulaşımım yok, ancak elde ettikçe fotoğraflarını paylaşacağım bir sayfa oluşacak.
StefMag, artık geri döndü. 2000'lerin pop ikonları için en kaliteli, en hızlı haberleri, yazıları yayınlayan haber kaynağı olarak elimden geldiğince tekrar yayın yapacağım.

Yeni dönüş temama gelince, Robbie Williams ile dönüş yaptım.Eskisi kadar basınla iç içe olmasada hepimiz ikonik şarkılarını dinliyor ve seviyoruz diye düşünüyorum. Çok yakında değişik haberler, fotoğraflar, fotoğraf paketleri (galerim olmadığı için), grafik-tasarım magazin hakkında çok yönlü bir blog olacağım. Beni özlediniz mi? Ben yazmayı ve dedikodu yapmayı çok özledim!
-xoxo Stef.
Yorumlar
Yorum Gönder