Billboard Music Awards 2018 : Christina Aguilera

21 Mayıs 2018 Pazartesi
Ahhh! Böyle Glam gözüken looklara bayıldığımı hepiniz biliyorsunuz. Christina, Billboard Music Ödülleri'ne nasıl gitti merak ediyorsanız bu başlık size göre!

Xtina bu dönem uzun soluklu bir dönem geçiriyor ve hiç olmadığı kadar promo yapıyor ve olabildiğince adını magazine duyurmaya, ön plana çıkarmaya devam ediyor. Tabi bu fırsatlardan biride en ünlü müzik ödüllerine katılıp kendini göstererek ''bende buradayım'' imajı yaratmak.
İşte bir albüm döneminde kendini olabildiğince iyi göstermek, bende burdayım demek elbetteki önemli. Xtina'nın bu dönemi Lotus Era'dan daha bol geçiyor. Sanırım bu sefer gerçekten belirli yerlere katılamak, performans sergilemek istiyor. Bu sefer satmakta gerçekten kararlı gözüküyor.

Kıyafetine bakacak olursak, ister sevin ister sevmeyin Christina gerçekten hoş bir bayan. Ama oldukçada balık etli bir bayan. Yani çizgili kıyafetlerin bu vücut tipine gitmeyeceğini hepimiz biliyor olmalıyız.
Xtina Paper Magazine verdiği makyajsız fotoğraflardan ne kadar özgüven kazandıysa makyajını oldukça doğala ve hafife indirdi. Bunu Accelerate klibindende görmüştük zaten. Bu yeni dönemin Xtina'yı gerçekten açtığını düşünüyorum. Eski egosu yüksek diva tavırlarını bıraktı gibi sanki.

Olgun ama bir o kadarda ruhunu genç görüyoruz bu dönem. Zaten albümünün adınıda ''Liberation'' koyarak, insanların onun üzerine yapıştırdığı etiketlerden kurtulmak istediğini dile getirmişti. Peki bu gerçek Xtina'mı? Bilmiyorum, kendisine göre öyle. Zamanla göreceğiz.


Yorumlar
Yorum Gönder