Britney Spears: ''Performansta Alter Egom Dans Ediyor!''

10 Mayıs 2018 Perşembe
Uzun zamandır sahnelerde kütük gibi duran ve dans edemeyen Popun Kraliçesi Britney'den açıklama geldi. Son röpörtajında alter egosuna nasıl bağlandığını ve alterinin ne gibi durumlarında ortaya çıktığını açıkladı!


Britney Army, onun her zaman utangaç bir insan olduğunu ve sahne performanslarında gördüğümüz kişinin egzersizlerde ve provalarda gördüğü kişi olmadığını çok iyi biliyor. Ve bunu Britney'de duymuş olacak ki, bunu değişik bir biçimde belirtiyor.

Associated Press ile yeni bir röportajda, Glory şarkıcısı, bu yaz sahnesine geri dönmeyi dört gözle beklediğini söylüyor çünkü o artık kabuğundan çıkmayı planlıyor.

''Emin olmak için beklemek istiyorum, sağlıklı bir şekilde her şeyi baştan yazmayı planlıyorum ve artık bir şeyleri kişisel olarak düşünmek daha sağlıklı'' dedi ve ardından neler olduğunu anlattı.

''Ben hassas ve utangaç bir insanım, bazen kaçmak istiyorum çünkü çok utanıyorum.''

Ayrıca şunuda ekledi:
''Bence performans bir kaçıştır, çünkü o zaman utangaç olmaman gerekiyor.'' ''Sahnede olduğumda kendime güvenim geliyor, bir tür alter ego gibi.Bir şeyler olur ve ben farklı bir kişiliğe bürünürüm. Bunu yapabilmenin bir hediye olduğunu düşünüyorum.''
Yorumlar
Yorum Gönder