Britney Spears - I Have Nothing (Whitney Houston Cover)

11 Mayıs 2018 Cuma
Başlıktanda anlayabileceğiniz gibi, Britney'nin JIVE Records ile servet karşılığı imzaladığı anlaşmanın kaydı sızdı! İşte şarkı, detaylar ve anlaşma hakkında bilgiler!


20 yıl sonra ilk defa Britney Army, Britney'nin Jive Records ile anlaşma yapmasını sağlayan kaydı duyabiliyor. Britney Jive Records ile olan anlaşmasını ''I Have Nothing'' coverıyla yapmıştı.

İlginç bir zamanlama. Peki bu kaset nasıl ortaya çıktı. 2 hafta önce Britney'nin ilk sevgilisi Reg Jones'ın Britney'nin duyulmamış bir kasetini ve şarkılarını satışa çıkardığını yazmıştım. Ve açık arttırma hala devam ediyor, peki bu sızıntının kaynağı ne mi? Jones, Jones, Jones!

Britney'in "I Have Nothing" adlı demosu ve diğer duyulmamış şarkılar ilk olarak Instagram kullanıcısı MichaelDCoogan'ın hesabına atıldı.

Daha önce yazmıştım ama tekrar yazma ihtiyacı duydum. İşte o kasette olan şarkılar; (Hiç duyulmamışları eski yazıdaki gibi kalın ve büyük harfle yazıyorum.)

"Soda Pop"
"From The Bottom Of My Broken Heart"
"Thinking About You"
"Wishing On A Falling Star"
"You've Got It All"
"Love The Hurt Away" featuring Full Force
"Nothing Less Than Real"
"Let Me Take You There"
"I Have Nothing" (Whitney Houston cover)

Kötü haber geliyor ve bunun için üzgünüm: Telif hakkı nedeniyle sesi paylaşamıyorum ama Twitter, YouTube ve Instagram gibi yerlerde şarkıları aratarak kesintileri duyabilirsiniz. Sadece 30 saniyelik bir arama sizin zamanınızı çalmayacaktır! :)
Yorumlar
Yorum Gönder