Christina Aguilera Billboard Dergisinde

4 Mayıs 2018 Cuma
Christina Aguilera, resmi olarak döndü! Bugün yeni klibini ve yeni albümünü resmi olarak duyuran Xtina, Billboard röpörtajını okumaya nedersiniz? Bu röpörtajda müzik endüstrisinden albümüne kadar pek çok ayrıntı bulabilirsiniz!
Xtina, Billboard dergisine verdiği röpörtaj ve fotoğraf çekimi ile artık yaptığı hataları telafi etmeye çalışıp güzelce promo yapıyor. Hem çarpıcı açıklamaları hemde ateşli fotoğraf çekimiyle bu seferde kendinden bayağı bahsettirecek gibi görünüyor.

Xtina bu sefer üstüne gelinen her şeyi konuştu. Neden geri döndüğünü, yapımcısı Kanye West hakkında düşüncelerini, satma kaygısı olup olmadığını, tur yapıp yapmayacağını hepsini detaylıca bu röpörtajda bulacaksınız.

''Liberation'' albümünün Rap ve HipHop soundları içermesi hakkında:
Ben bir şarkıcıyım. Bana göre inanılmaz bir hip hop ritmi yok, ancak ben sadece bir ''pop yıldızı'' değilim. Neşeyle şarkı söylemek benim çekirdeğim, köküm ve kalbimin olduğu yerdir. Görebildiğiniz gibi, ilham aldığım şey bu.

Satış kaygısı hakkında (Özellikle Stripped albümünden sonra):
Önceki satış yüksekliklerine bakarak, kendim için bunu yapıyorum. Özellikle şu anda - “çok farklı adımlarım var ve insanlar fikirlerini dile getiriyorlar, ilk defa bir şeyler hakkında konuşmak için iyi hissetmiyorlar. Bazen kendimi o kadar baskıda hissederdim ki, “Burada ne oldu? Bir dakikalığına uyandırılmalıyım. ” derdim kendi kendime. 
[Stripped'ten hemen önceki zamanı hakkında] İstemediğim bir etiketle dolaşarak, ticari olarak başarılı olmaktan bıktım. Dışarıda göründüğü kadar büyük bir kızım, ben bir şeyden memnun olmazsam, artık bunu yapamam. ”
 Kanye West ile olan işbirliği üzerine:
Rick Rubin’in Malibu, Kaliforniya’daki Shangri La stüdyosunda, West'in 2016’daki The Life of Pablo’yu piyasaya sürmesinden birkaç ay önce tanıştık. Bana bir kaç çalışmasını dinletti ve onla uzun bir muhabbete daldık. Tura çıktığında tekrar bir görüşme yaptık, ve ona ''Kişisel bir şeyler istiyorum, çalışmalar daha kişisel olmalı.'' dedim. Bu tahminen 2016 sonlarına göre oldu. O gerçekten mükemmel biri.
Kanye üzerindeki bugünkü fikirlerine gelince:
 “Her zaman Kanye'nin büyük bir hayranı oldum. Onun, tartışmalı yönleri dışında, sadece onun harika bir sanatçı ve müzik yapımcısı ve beatmaker olduğunu düşünüyorum. Hayatın farklı kesimlerinden koparmayı seçtiği sanatçılar çok ilginç. ”
Neden The Voice'dan ayrıldığı hakkında:
Kendimi ilk sezondaki gibi hissetmiyordum. Bir süre sonra bunun müzikle alakalı olmadığını anlıyorsun. Bu daha çok iyi televizyon anları yapmak ve bir hikaye anlatmakla ilgili.
Ben bir televizyon sunucusu olmak istemedim. Ve bütün bu kuralları kaldıramadığımı söyleyebilirim. Bir kadın olarak, ne giyeceğimi, nasıl makyaj yapacağımı, ne söyleyeceğimi ben karar vermeliyim. Bana birisi bunu giyemezsin, söyleyemezsin dediğimde modum düşüyordu. Kendimi saç, makyaj ve kıyafetle ifade eden bir programda bulmuştum buda bana göre değildi.


Sektördeki kadın birliği üzerine:
Her zaman kadınları takdir ettim, ancak sektör yüzünden birbirlerinin nasıl kuyularını kazdıklarınıda gördüm. The Voice'a P!nk'in geldiğini duyduğumda o kadar heyecanlanmıştım ki, o sanırım ''Neden beni göreceği için bu kadar heyecanlı?'' diye kendine soruyordu. Ancak ben şöyle düşünüyorum ''Başka bir kadın! Odada başka bir vajina daha var! Çok heyecanlıyım!''
Gelecek turu üzerine ve 10 yıl içindeki ilkeleri:
Tura çıkmak benim için korkutucu çünkü ben bir anneyim. Bu nedenle sürekli The Voice'da zaman geçiriyordum.Aynı yerde rahat ve sakin olmanız ve çocuklarınızı görüp görmeme konusunda endişelenmenize gerek yok. Önceden çocuğumuda arkama alır programa giderdim. Ama artık ''bunu yapmalıyım'' diye düşünüyorum çünkü çocuğumunda annesinin gerçekten ne iş yaptığını görmesi gerekiyor.
Aramıza tekrar hoşgeldin Xtina! 
Yorumlar
Yorum Gönder