Christina, Kanye West'ten Yardım İstiyor!

2 Mayıs 2018 Çarşamba
Bak bak! İnsanın dostu kötü günde belli olurmuş. Görünene göre yıllardır mükemmel sesine rağmen ve duru güzelliğine rağmen albümlerini satamayan Xtina'yı Kanye kurtaracak.Düşen haberlere göre Xtina, Kanye West'in yakasından düşmüyor, ondan yardım istiyor... Bu bombayı kaçırmayın!

Bu yazdıklarımdan dolayı Xtina fanlarını çıldırtmaya çalışmıyorum elbette, sadece blogun samimiyetine güvenerek samimi bir dille anlatıyorum haberi.


Christina Aguilera, her geri dönüş kampanyasında ''hızlan'' tuşuna bastığını bilmeyenimiz yoktur, kaynaklara göre Xtina, Kanye West'e yardım etmesi için çağrıda bulundu.

Söylenenlere göre Christina'nın son albümündeki çoğu albümün prodüktörlüğünü yapan Kanye West. Yine aynı kaynağa göre albümde güçlü davul sesleri ve tribal soundlar bulunuyor.

Görünen o ki, Xtina'nın bu yaza dalması için baya uğraşması gerek, çünkü yapım şirketi ve Tayla Parx gibi çalıştığı isimler bu albümün yaza denk gelmesini ve birden çok hit şarkı çıkmasını bekliyorlar. 
Gelen raporda, "albümden ilk uygun single'ın büyük bir düet olacağını, ancak Xtina takımın diğer şarkıcıyı duyurmaya hazır olmadığını" vurguladı.

Xtina'ya en yakın fan sitelerinden birine göre ise duyurmak istemedikleri albüme sakladıkları isim ise ya Demi Lovato yada Cardi B. 
Bakalım yıkılmaz Xtina'mız bu sefer ne yapacak?
Yorumlar
Yorum Gönder