Christina ve Demi'nin Billboard Performansı

23 Mayıs 2018 Çarşamba
Nihayet Christina ve Demi'nin birlikte sergiledikleri Billboard performansının görüntüleri ve videoları resmi kaynaklara yüklendi. Gelin biraz bunu çekiştirelim!

Doğruyu söylemek gerekirse, Demi ve Xtina'nın düetine daha önce heyecanlı olmadığımı zaten dile getirmiştim. Birde buna dünkü performans eklenince, Christinaya kat kat üzüldüm diyebilirim. Albüm satmak istemesi, hayranlarını memnun etmek istemesi son derece normal! Ama bir dönem ''Dirtty'' ile tozu toprağı birbirine katmış birinin kalkıp hiç bir işlevi olmayan, eski sorunlu Disney yıldızlarından biriyle düet yapması beni cidden üzdü diyebilirim.
Demi'nin ergen fan kitlesi her ne kadar sitemi yerden yere vurmaya çalışacak olsada, gerçekleri görmek gerekir. Demi'nin ayrıca iki yüzlü bir insan olduğunu düşünüyorum. Daha önce Xtina hakkında atıp tutarken (Britney'nin kıçından ayrılmaması) daha sonra Xtina ile düet yapması son derece korkunç, üzücü ve gülünç.
Ayrıca geçen gün, Instagram'da kraliçesinin Christina ilan etmesi gerçekten daha da zavallı bir duruma soktu bu kızı. XFactor'deyken Britney'in tek kraliçesi olduğunu ve onun yaşayan bir efsane olduğunu söyleyip dururdu. Britney yanlışlıkla suratına tükürdüğünde ''AMAN TANRIM, BRITNEY SPEARS YÜZÜME TÜKÜRDÜ, DÜNYANIN EN ŞANSLI İNSANIYIM'' diyen biri şimdi nasıl Christina Aguilera'ya kraliçe diyebilir ki?
Üzgünüm Demi, seni bu kadar eleştirdikten sonra ne bu performansı içten buluyorum nede bu düete ısınabiliyorum. Sadece 2 efsanenin yanında olabildiğin için kendine şükretmelisin. 

Yorumlar
Yorum Gönder