Rafael De La Fuente Hakkında 10 Gerçek!

12 Mayıs 2018 Cumartesi
Rafael De La Fuente hakkında kendi ağzından söylediği 10 eğlenceli gerçeği sizler için derledim. Yazıyı okumak, hakkında ayrıntıları görmek için devamı göre tıklamanız yeterli!
31 yaşındaki aktörü Empire ve mini ABC serisi When We Rise dizilerinden tanıdık. Peki onu ne kadar tanıyoruz ve kişiliğini biliyoruz? İşte kendisi hakkında bilinmeyen ve eğlenceli gerçekler.
1-  Ben büyük bir vahşi yaşam tutkunuyum. Hayvanlarla ilgili çok şey biliyorum, çocukluğumdan beri bir inek gibiyim.

2- Tam bir yeme tutkunuyum. Bir yere gideceksem tarihi yerleri araştırmadan önce yemeklerini araştırıyorum. Ayrıca çok iyi yemek yaparım.

3- Seyahat yapmaktan başka bir şey yapmamak en sevdiğim şey. Farklı ülkelere gitmek ve farklı kültürleri deneyimlemek beni büyülüyor.

4- Ben bir yüzücüydüm yani lisede ikinci sınıfa kadar, ilkokul, ortaokul boyunca karate yaptım. Hala çok hızlı yüzebilirim ama karateye gelirsek vuruşlarım sert değil, karate hareketlerimde fena sayılmazlar.

5- İlk evcil hayvanımı bir yıl önce yetişkin olarak kabul ettim. O bir kedi ve onun adı Luna. Dünyadaki en sevdiğim şey.

6- Netflix, şarap ve pizza... Uzun bir süre beni aramayın.

7- Her zaman fantezi ve bilimkurgu filmlerinin hayranı oldum. Never-Ending Story, Geleceğe Dönüş, Jurassic Park ve Star Wars, en sevdiğim filmlerden birkaçı.
8- Her zaman bir X-Men filminde olmak istemişimdir. Marvel aşığıyım.

9- Sidney, New York, Madrid, Londra ve Los Angeles, şimdiye kadar yaşadığım ve en sevdiğim şehirler. Bu sırayla.
10- Venezuela'nın Caracas şehrinde doğup ve büyüdüm. Babam Küba'da doğdu ve ailesi İspanya ve Havana'lı. Annem Venezuella'da bir Alman-Venezuelalı anneden ve Lübnanlı bir babadan doğdu.
Yorumlar
Yorum Gönder