Christina Aguilera ''Liberation'' Yayınlandı!

15 Haziran 2018 Cuma
Christina Aguilera'nın yeni albümü ''Liberation'' yayınlandı. Peki albümün tarzı nasıl, ne tür müzikler sizi bekliyor? Öncelikle söylemem gerekirse, Christina bu albümü ''üstündeki etiketleri atma'' albümü olarak yayınlamış, artık daha kendisi olacağını ve kendi istediği türde albüm yapacağını dile getirmişti. Peki bu albümde hissediliyor mu? 

Şahsi konuşmam gerekirse, Christina'nın albümlerini dinlerken içinde 3-4 hit olduğunu geri kalan albümün komple çöp olduğunu hissediyorum. Bana kızmayın ama piyasadaki çoğu albüm zaten böyle. Yerden yere vurulan ''Bionic'' albümü bana göre Christina'nın en güzel albümlerinden biridir. Ve en fenomen albümü ''Stripped'' bile bana göre sadece içinde olan hitler yüzünden satmış bir albüm. Peki Liberation nasıl diye sorarsanız.

Şarkılar genellikle orta tempo, ama gerçekten hoş ve bu sefer 3-5 hit yapıp bırakılmış bir albüm değil. Özellikle favorim ''Maria'' oldu. Bence bunu çıkış şarkısı yapmalıydı. Albümde bir gereksiz olay ise, Demi Lovato ile düeti. Sırf satmak, albümünü duyurmak için kendinden ödün verdi ve kendinden 100 kat aşağıda olan biriyle düet yaptı bana göre. Bu konuda çok ciddiyim.

Şimdi yapacağımız tek şey, Christina'nın bu sefer listelerde nasıl bir başarı izleyeceği görmek.
Bunun için mutlaka takipte kalın, çünkü satışları bu siteden takip edebilirsiniz.
Yorumlar
Yorum Gönder