StefMag is online now!

13 Haziran 2018 Çarşamba
Öncelikle herkese bir merhaba demek istiyorum, bugün StefMag.com resmi olarak yayın hayatına girdi. Umarım sitemden keyif alır ve düzenli olarak takip edersiniz.Bu sitede çok yoğun çalışıyorum ve hatta tamamlanmadı. Nedeni basit, her sayfanın mükemmel olmasını istiyorum. Sayfaları incelediğinizde hepsinin büyük uğraşlar sonucu düzenlendiğini göreceksiniz. Bu siteyi tasarlarken pek çok tasarım denedim, değiştirdim ve çeşitli kodlarla temayı bir kaç kere yeniden düzene soktum. Ve sonuçtan ben oldukça memnun kaldım, ama tabi ki son söz ziyaretçilerin olacaktır. Şimdi, biraz StefMag'den bahsedelim.

Beni daha önceki bloglarımdan tanıyan insanlar bundan önceki bloglarımı mutlaka biliyorlardır. Aslında o blogları birleştirip, size nostalji yaşatmayı düşünüyordum ama inanın çok saçma yazılar vardı, ve yeni açacağım sitenin mükemmeliyetine uymayacağını düşündüm. Site tamamen 2000 ünlülerinin, fotoğraflarını ve haberlerini size sunmak, aynı zamanda bir blog yazarı olarak kendi yazılarımı ve grafik tasarım hakkında içerikler bulabileceğiniz bir site olarak tasarlandı. Kısacası şuan en kapsamlı sitelerden birindesiniz.

Ayrıca, galerim hızla büyümekte, ve çeşitli fotoğraflar yükleniyor. Özellikle Tatu'nun 2001-2011 arası tüm profesyonel fotoğraf çekimleri kaliteli olarak yüklendi. Ve daha pek çok ünlünün fotoğrafları yakında galeride, eski-yeni farketmeksizin olacak. Yani bu ay içinde galeriyi sık sık kontrol edin.

Diğer sitesi olan arkadaşlarım içinse duyurularım var;
Siteyi beğendiyseniz ve bir siteniz varsa, lütfen affiliate yani dost site başvurusunda bulunun! Buraya tıklayarak başvuru koşullarını okuyabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Eğer değerlendirmelere uygunsanız, Elite Affiliate'de banneriniz bulunabilir. Böylece birbirimizin sitesini tanıtmış oluruz.

Hepinize iyi eğlenceler dilerim, yeni haber girdileri bu akşamdan itibaren başlayacaktır.
9 yorum on "StefMag is online now!"