Ariana Grande, Beyonce Şarkısını Albümüne Ekledi!

13 Temmuz 2018 Cuma
Hem Arianators hemde BeyHives şokta! Ariana Grande, Elle dergisine verdiği röpörtajda ''R.E.M'' isimli yeni şarkısını okurken, Beyonce'nin eski unreleased şarkılarından birini okudu.


Hepimizin bildiği gibi Ariana, Elle dergisinin kapak kızı oldu. Yapılan röpörtajda Elle editörleri ve Ariana yeni bir oyun geliştirdiler ve oynadılar. Oyunun ismi ise ''Song Association''.

Oyun şöyle; Editörler bir kelime söylüyorlar ve Ariana'nın o kelime ile ilgili şarkı yazması konusunda sadece 10 saniyesi var. Editörler Ari'ye ''Dream'' yani ''Rüya'' kelimesini verdiğinde Ariana, Sweetener albümünden bir şarkı olan ''R.E.M'' şarkısını söyledi.
''Why you such a dream to me / Before you speak don’t walk / ‘Cause I don’t want to wake up.''

Şarkının prodüksüyonu eksik olabilir, ama şarkının melodisi BeyHive'a çok tanıdık geldi. Dinleyen Beyonce fanları Ariana'nın bu şarkısının Beyoncé'nin, Pharell ile yaptığı ''Wake Up'' şarkısına benzetti. Geçtiğimiz yıldan beri YouTube'da 12 saniyelik bir Beyonce versiyonun snippet'i var (telif hakkı polisinin avda olması durumundan yayınlamayı reddediyorum, ancak YouTube'da “Beyonce + Wake Up” için hızlı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Beyoncé bu şarkıyı asla yayınlamadığı için acaba Pharell, bu şarkıyı Ariana'ya vermiş olabilir mi?
Yorumlar
Yorum Gönder