Britney Spears ve Pitbull Düeti Büyük Bir Hit Olabilir

3 Temmuz 2018 Salı
Ben hiçbir zaman Pitbull hayranı olamadım. Ama onun getirisini hiçbir zamanda inkar edemeyiz. Pitbull bana göre iyi hitler seçebilen, oluşturulmasına yardım edebilecek biri. Hepimiz Britney'nin artık Pitbull ile düeti olacağını biliyoruz değil mi? Çünkü Pitbull bunu daha önce duyurdu. Ve hatta işin içinde yine Romeo Santos'da olabilir. 3'lü daha önce ''Hey Ma'' için çalışmıştı ancak şarkı yayınlanmadı ve internete sızdı. Şarkının tamamının bu olduğunu asla düşünmüyoruz değil mi? İkinci bir durum ise Romeo Santos değilde, Marc Anthony ile düet yapılabilecek olması. Bu kabul edilebilir çünkü ben gerçekten Marc'ın sesini beğeniyorum ve taşlanmazsam Pitbull ile yaptığı düetinde güzel olduğunu söyleyebilirim. Marc'ın sesini çok seviyorum, sanırım şarkı bu yönde çıkarsa tolere edilebilecek tek şey bu yüzden olabilir. Marc ve Pitbull'un işbirliği;

 Eminim hepiniz bu şarkıyıda biliyorsunuz çünkü 2011 Temmuz'unun sonuna doğru yayınlanmasına rağmen büyük bir hit oldu ve bu beni heyecanlandırıyor. Özellikle Marc ve Britney işbirliğine varım. Bir diğer değineceğim konu ise, Pitbull'un şarkılarının neredeyse hepsinin satması. Christina Aguilera'nın 2010'dan bu yana kadar satabildiği iki şarkısı var.
''Moves Like Jagger'' ve ''Feel this Moment''. Christina, her ne kadar güzel sesi ve şarkıları olsada kuşağımızın en flop isimlerinden biri olsa gerek. Bu adam Xtina'ya bile albüm sattırıyorsa, Britney ile zirveyi görür. Ve şarkının Flop.I.Am ile olan ''Scream and Shout''tan daha büyük bir hit olabileceğinin altını çizmek isterim, çünkü Pitbull ondanda daha güçlü sound ve üne sahip. Forum ve Instagramdaki tartışmalar bizden biraz uzak dursun ve biraz yukarıdaki şarkıya odaklanalım. Bu ve benzeri bir şey bile günümüz şartlarında hit olabilecek potansiyele sahip.
Yorumlar
Yorum Gönder