Britney, Turuna Yeni Şarkılar ve Remixler Ekledi

5 Temmuz 2018 Perşembe
Britney Spears, ''Piece of Me'' yaz turuna yeni şarkılar ve remixler eklediğini söyledi.
Gelecek hafta Queen B, Piece of Me turunun yeni bir ayağına çıkıyor. Doğu kıyısında, Avrupa ve  Birleşik Krallık. “Change Your Mind (No Seas Cortes)” şarkıcısı bu hafta ET'ye bir röportaj verdi.

Yeniden düzenlenen set listesi de dahil olmak üzere birkaç bilinmesi gereken şey hakkında bilgi verdi. Bazı yeni şarkıların hangileri olduğu, nasıl düzenlemeler olduğu konusunda bir bilgi henüz yok ama önemli olan uzun süreden sonra yeni bir şarkı listesi hazırlanması.

Britney: ''Gösterime yeni remixler ekliyorum.'' dedi. Heyecan verici! Çünkü uzun süredir aynı yada benzer remixler kullanıyor Britney. Özellikle Femme Fatale turunda dinlediğimiz remixleri rafa kaldırırsak çok güzel olur. Ve hayranların edindiği bilgilere göre, Britney popüler şarkılardan birini kendi şarkısıyla birleştirdi. Britney buna röpörtajında aslında biraz değindi:
Brit, çocuklarının provalarından birine katıldığını ve çocuklarının “radyodaki yeni şarkılardan birini” kullanılarak yapılan remixlerden birine hayran kaldığını söyledi.
Yorumlar
Yorum Gönder