Camila Cabello, L'Oreal ile Koleksiyon Çıkardı!

10 Temmuz 2018 Salı
Camila Cabello, platinumu gözünden vurduğu ''Havana'' şarkısından sonra epey hayatımızda yer almaya başladı. Genç şarkıcı bu seferde L'Oreal ile koleksiyon çıkardı. Elinizde hali hazırda duran True Match'leri bir kenara koyarak yazıyı okuyun!

Camila, yaptığı açıklamada, 2017 yılında markanın global sözcüsü olarak görevlendirildikten sonra, marka üzerinde işbirliği yapma rolünün ilk sırada yer almasının kendisi için önemli bir ilk olduğunu söyledi.
“Havana Collection''da ise neler var neler! Koleksiyon, farlar, kaş ürünleri, dudak parlatıcısı ve L'Oréal'in ilk sıvı bronzlaştırıcısı da dahil olmak üzere toplamda 15 dolar ve altında olmak üzere toplam 14 parçadan oluşuyor.

ABD'de dağıtıma bu hafta başlanan ürünler, bu yılın Aralık ayında 18 farklı ülkede (İngiltere, Fransa, Almanya ve Meksika dahil) mevcut olacak.

İş toplantısında basına konuşan Cabello şunları söyledi:
"Çok heyecanlıyım! Zeminden bir koleksiyon oluşturmaya, tonları seçmeye, dudak parıltısının kokusuna ve ambalaj tasarımına kadar inanılmaz bir deneyim yaşandı. Sadece doğal olan bir makyaj koleksiyonu yapmak istediğimi biliyordum. Sahnede bulunmuyorsam veya ödül töreni performansında bulunmuyorsam, gerçekten çok fazla makyaj yapmaktan hoşlanmıyorum. Bu koleksiyonun gerçekten ne süreceğimin bir ifadesi olduğunu hissediyorum. Bu çok parlak ve basit. ”

Fikrin kendisinden çıkması, marka globalliği ve cazip fiyatlarıyla gerçekten bir alkışı hakediyor. Camila hayranları, ve make-up çılgınları bir an önce Gratis ve Watsons instagramlarını mesaj yağmuruna tutun!
Yorumlar
Yorum Gönder