Debby Ryan'dan Yeni Dizi: ''Insatiable''

20 Temmuz 2018 Cuma
Dikkatli ol, çünkü bir kez intikam aldığına göre, geri dönüş yok. En azından Netflix’in yeni karanlık komedi filmi “Insatiable” da Patty için.

Debby Ryan, zorbalara yem olan kilolu genç olan Patty'nin rolünü üstleniyor. Fragmanda, ağzına vurarak çenesine darbe alan ve yememesi için durdurulan kişi o, ve evet, okula yeni bir insan olarak döner ve herkes onu fark etmeye başlar.

Peki yeni görünüşü hakkında ne düşünüyorlar, elbette başta tam bir sürtük gibi gözüküyor değil mi? Patty, bir gruba dahil olmak istiyor ama hangi gruba dahil olacağını bilemiyor. Eskilerin Duff'ı Patty, okula geri döndüğünde bir de güzellik yarışmasına katılıyor bunu kazanmak için iseBob Armstrong'u (Dallas Roberts) işe alır. Gerçek tutku, koçluk güzellik yarışmasında elbetteki önemlidir.

O, Patty'de olan her potansiyeli gören ve ona yardım edebilecek tek kişidir. Patty, ilk önce bir hukuk müvekkiline, daha sonra da ülkenin en iyi yarışan kraliçesi olma yolunda ilerleyen yarışmacı olarak onun kanadının altına girer. 

Fakat Bob ve karısı Coralee (Alyssa Milano), Patty'nin öfkesinin ne kadar derinden geldiği hakkında hiçbir fikre sahip değiller ya da onu hiç mağdur eden insanlara karşı tam olarak ne kadar intikam alabileceğinin farkında değiller.

Fragmanın sonunda da bahsedildiği gibi; Patty intikamını aldı ve şimdi doyumsuz.
Aşağıdaki fragmanı izleyin ve dizinin konusu hakkında daha fazla bilgi edinin. Dizi 1.sezonuyla 10 Ağustos'ta Netflix'te izlenmeye açılacak. 
Yorumlar
Yorum Gönder