Gigi Hadid Instagramda Çıldırdı, Anticisine Atarlandı!

5 Temmuz 2018 Perşembe
I'm so into you, i can barely breathe, But close ain't close enough 'til we cross the line, baby!
Gigi Hadid, Zayn Malik'le olan ilişkisine dair spekülasyonlar yaptı ve söylentilerin durması için çalışıyor. 23 yaşındaki model, “ExposingFakeeAssZigiii” adlı bir Instagram hesabına yorum yaptı ve mesajında ​​çok oldukça sert ve keskin söylemler bulunuyordu. 

Hesapta yorum yaptığı şey ise, Ele aldığı şeyler arasında, Zayn'ın Instagram'da onu takip etmediği bir anti fotoğrafıydı. Gigi, stalk yapmış olacak ki şunları yazdı:
''Her gün yeni bir fotoğraflı yazıya beni etiketliyormuşsun gibi geliyor. Lütfen buna son ver. Sadece olumsuz, sana karşı hiçbir sert hissim yok. Sadece bu güzel dünyada herkesin bir yaşantısı olduğunu düşünüyorum, seninde bu hayatta kendi hayatın olduğunu bilmen gerek. Tanımadığınız iki kişi arasında ilişkiyi bu kadar sertçe eleştirmek saçma, Zayn %90 sosyal medyayı zaten online olarak kullanmıyor. Biz mutluyuz, siz sadece hikaye yazıyorsunuz''.
''Bu kendinizi yorduğunuz enerji size ne olarak dönüyor merak ediyorum? Bunun hiçbir açıklaması yok ve size bir şey kazandırmıyor. Zayn beni seviyor mu, benim için önemli olan bu. Bunu promo olarak algılayabilirsiniz ama buna gerçekten ihtiyacım yok. Bu kadar kötü düşünmeye artık mola verin. Umarım hayatınızda bunlara ayıracağınız zamanı, kendinize ilham veren bir şey bularak bir gün değerlendirirsiniz.''
Bravooooo! Sonunda kızı delirtmeyi gerçekten başardılar gibi gözüküyor.
Ah Gigi, bu kadar sinirlenecek ne vardı? 

Gigi daha sonra halka açık bir yorum bırakmak yerine Instagram kullanıcısına bir DM göndermesi gerektiğini söyleyen bir hayranına yanıt verdi.
''Ben bunun çoğu insana cevap olacağını düşünüyorum. Bu yüzden bunu yapmayacağım, bende insanım. Bu hesaptaki her boku her gün görüyordum ve sessizliğimi korudum. Sadece ünlüyüm diye bu tip şeylerin yazılması oldukça sinir bozucu bir durum. Bu gibi söylemler kimse için olmamalı.Bunun gibi varsayımların, özellikle de derinden sevdiğim bir kişi hakkında nasıl incitici olabileceğini görebiliyorsunuz, eğer siz de onu seviyorsanız, er ya da geç aynı takımda olduğumuzu fark edeceksiniz ;)''
LEAVE GIGI ALONE!
Yorumlar
Yorum Gönder