İyiki Doğdun, James Maslow!

16 Temmuz 2018 Pazartesi
Bugün Big Time Rush ailesinden birinin doğum günü. James Maslow! Hepimiz onu Big Time Rush'tan James olarak tanıdık. Bugün bu yazımda ondan bahsedeceğim. İşte James hakkında bilmeniz gerekenler!
James Maslow, 1990 yılında doğdu. Doğum adı,  James David Maslow'dur. Bugün yani, 16 Temmuz 1990 yılında Amerika’nın New York kentinde doğmuştur. La Jolla İlkokulu, Muirlands Ortaokulu, San Diego Sanat Okulu’dur. James Maslow bir süre devam ettiği San Diego Sanat Okulu’nu yarıda bırakarak Coronado Sanat Okulu’ndaki müzikal tiyatro bölümünde eğitim görmeye başlamış ve bu okuldan 2007 yılında mezun olmuştur.
6 yaşındayken, sesini kullanmaya başladı ve yeteneğini keşfetti. Bir röpörtajında şarkıcı olmayı istemeseydi kız kardeşi gibi mimar olmak istediğini dile getirmiştir.  Mike Maslow ve Cathy Burge’den olan bir erkek kardeşi, anne ortak bir üvey kız kardeşi vardır. James Maslow’un erkek kardeşinin ismi Philip Maslow, üvey kız kardeşinin ismi ise Ali Thom’dur. Ali Thom bir mimardır. Annesinin adı ise Cathy Burge, babasının ismi ise Mike Maslow'dur. 
Yorumlar
Yorum Gönder