Jesse McCartney, Turunu Bir Club'e Taşıdı!

4 Temmuz 2018 Çarşamba
2 Temmuz Pazartesi günü Jesse McCartney, Boston, MA'daki Better With You Tour'u Paradise Rock Club'a getirdi. Son turnesinden bu yana birkaç yıl geçti, bu yüzden bu durak hakkında son derece heyecanlıydık. McCartney, “Right Where You Want Me”, “Because You Live” ve “Beautiful Soul” gibi birçok çocukluk şarkılarımızın takıntılı isimlerinden biri x

Bu şarkıların performansları, hepimize çocukluğumuzu yeniden yaşattığına bahse girebilirim. McCartney'in turnede olmasının sebebi, yeni çıkan müziği için. Yeni şarkısı “Better With You”, size hemen dinlemenizi tavsiye ettiğim bir yaz şarkısı. 

Tabii ki, “Better With You” ismi, McCartney'in seyircilerle eğlenceli bir şeyler yapmak zorunda kalması anlamına geliyordu. McCartney kalabalığa seslenerek, birkaç şanslı taraftarla konuştu ve hatta şanslı bir hayranı sahneye bile getirdi, bu konuda kesinlikle çok içten biri. 

McCartney'in ikonik hitlerini küçük bir mekanda gerçekleştirebildiğini görebilmek, onu daha da iyi hale getirdi. Biraz yaşlı hissediyorsanız ve tekrar genç hissetmeniz gerekiyorsa, bu turu görmenizi kesinlikle öneririm. Hayranlar, çeşitli platformlarda videoları paylaşıyorlar.

Beautiful Soul'un akustik versiyonunu size şiddetle öneririm;
Yorumlar
Yorum Gönder