Justin Bieber ve Hailey Baldwin Nişanlandı Mı?

8 Temmuz 2018 Pazar
Justin Bieber'ın Belieber'ları delirecek! Justin Bieber ve Hailey Baldwin nişanlandı mı? TMZ ikili yaptıkları tatilde nişanlanmış olabilir, evliliğe ilk adımı atmış olabilirler. Haberin devamını kalp krizi geçirecek mad-fanların okumasını tavsiye etmiyorum. İşte ayrıntılar, olayın hikayesi ve Instagram üzerinde resmi olan şeyler!

TMZ'ye göre, 7 Temmuz Cumartesi günü iki bayan tatil yaparken, Justin Bieber ve Hailey Baldwin'i sahilde dans ederlerken gördüler. Justin Bieber'ın güvenliği telefonla kayıt almak isteyen insanları engelliyordu. Bu sırada Justin ve Hailey birlikte salsa dansı yapıyorlardı.

Justin ve Hailey haftalarca ayrılmazlardı ve ilk kez Haziran ayı başlarında bir araya getirildiler. Justin ve Hailey geçmişte çıkmıştı, ve hatta 2015 yılında bir röportajda onunla evlenmekten bahsetmişti, “Ya Hailey evleneceğim kız olmaktan çıkıyorsa, değil mi? Eğer kötü bir şey yaparsam, ona zarar veririm. Bunu yapmayı hiç istemem, onun zarar görmesini istemem.” demişti.

Ayrıca bu haberler çıktığında Justin'in babası Jeremy Bieber, Instagram üzerinden oğlunun nişanını kutlamak istercesine, fotoğrafının altına ''Bunun için gururluyum, bir sonraki aşama için heyecanlıyım.'' yazdı. Beliebers, sanırım kalp krizi geçirmeden hastaneye yetişseniz iyi olur. En son Selena Gomez'le çıktığında Selena'ya ölüm mesajları yağdırıyordunuz, çocuk evlenip gidiyor! x
Yorumlar
Yorum Gönder