Katie Holmes, Kate Bosworth, & Emma Roberts Christian Dior'un Yemeğinde!

3 Temmuz 2018 Salı
Katie Holmes, Kate Bosworth, ve Emma Roberts Christian Dior'un düzenlediği akşam yemeği için güzel bir takım gibi görünüyor değil mi? x

39 yaşındaki Batman Begins yıldızı, 35 yaşındaki Before I Wake yıldızı ve 27 yaşındaki American Horror Story yıldızı dün gece Fransa'nın başkenti Paris'te Haute Couture Fall Winter 2018/2019 koleksiyonu için düzenlenen akşam yemeğine katıldılar. 

Katie, beyaz pamuk bir tshirt, siyah bir D-Fence çanta ve uzun bir etek ile geceye katılırken, Kate krem renginde şık bir elbiseyi tercih etmiş. Emma ise Vintage printler içeren bir elbise tercih etmiş.

Geceye katılan diğer isimler ise;  Zoey Deutch, Margaret Qualley, Kathryn Newton, Annabelle Wallis, Sofia Boutella, Mia Moretti, ve Luka Sabbat.

>> SPARX | Christian Dior Dinner in Paris, France
katie-holmes-kate-bosworth-and-emma-robets-look-chic-at-christian-dior-dinner-01.jpg katie-holmes-kate-bosworth-and-emma-robets-look-chic-at-christian-dior-dinner-03.jpg katie-holmes-kate-bosworth-and-emma-robets-look-chic-at-christian-dior-dinner-02.jpg katie-holmes-kate-bosworth-and-emma-robets-look-chic-at-christian-dior-dinner-16.jpg
Yorumlar
Yorum Gönder