Kim Kardashian, Kylie Jenner'dan Ebeveynlik Tavsiyesi Alıyor!

3 Temmuz 2018 Salı
Kim Kardashian, ebeveynlik tavsiyesi almak için hangi kız kardeşinden yardım aldığını açıkladı ve muhtemelen söylediği cevap sizi oldukça şaşırtacak. 

Çoğu kişinin bunu asla düşünemezdi, ama Kim hanımımızın tavsiye aldığı isim ''Kylie Jenner''. Evet 20 yaşındaki küçük kız kardeşi. Kim Kardashian bunu şöyle açıklıyor.

''Son zamanlarda ebeveynlik konusunda danıştığım kişi Kylie oldu. Kylie tüm yeni alet ve yeni bebek eşyalarına sahip ve çoğunu biliyor. Ama Khole ve ben muhtemelen aynı ebeveynlik tarzına sahibiz, Kylie'den sonra en yakın arkadaşım Larsa Pippen'a gidiyorum. Çünkü annemin 4 çocuğuna çok yardımcı olduğunu biliyorum. Annemin istekleri benim için önemli.''

Tüm ailesi hakkında ise şunları söyledi: ''Artık daha fazla bağlandığımızı düşünüyorum, sürekli iletişim halindeyiz. Özellikle Khole geri döndükten sonra çok eğlenmeye başladık. Hepimizin çocukları çok yakın dost oldu. Bilirsiniz çocuklar eğlenmek isterler. Artık sadece farklı bir deneyim tarzı yapıyoruz. Bu bizim içinde onlar içinde çok eğlenceli."
Yorumlar
Yorum Gönder